Jump to content

skoda-club-nulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Взаимозаменяемост на стартери ?


GrimReaper

Recommended Posts

Здравейте колеги. Мисля си, че стартера ми е за смяна. Колата е фабия 2001 1.9тди 101 к.с. Искам да попитам дали стартерите измежду всички модели от тази генерация са еднакви- без значение дизел/бензин и т.н. ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като запаля и в момента в който върна ключа се чува пристъргване за секунда сякаш колата не е палена от 2-3 месеца, а се кара всеки ден.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И 2-3 месеца да не е палена, паленето се извършва безшумно. / имам една в гаража, дето я паля на 6 месеца. :)/

След паленето, бендикса на стартера закъснява с връщането и е увлечен от зъбния венец на маховика. От там е шума.

Дребен ремонт в подходящ сервиз. Не си струва да се сменя с нов.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано е от това....

 

Като решиш проблема - пиши в темата.

За мен няма друга причина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Последната седмица е една идея по- топло времето и спря да се чува този звук. Предполагам, че на някои части им е било прекалено студено :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.