Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Акумулатор 4MAX 75 Ah 700 стартов ток


al3xxx

Recommended Posts

Купих акумулатор, защото моят умря изведнъж и смело и безотговорно реших, че му е дошло времето, понеже колата беше завита в гаража доста време, но се оказа стоп машинката, че ми прави проблеми и старият е ок.

Смених стоп машинка и си върнах стария, но този вече го бях сложил в колата за 1 ден и не ми е удобно да го връщам.

Та колкото до акумулатора на 21.01.18г е активирана гаранцията 2г.

Цена за форума 100лв

 

089 7676 789 - Алекс

 

 

 

post-15035-0-37771300-1517036804_thumb.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако можеш д го докараш до София го взимам. Транспорта на тази тухла олово ще струва майка си и баща си :/ 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще идвам в София следващата седмица. Незнам още точно кой ден. Звънни ми ще се разберем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Продаден, темата за триене

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.