Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Купувам кора за багажник за Шкода Октавия


ArmyDoc

Recommended Posts

Здравейте, счупих кората за багажник на колата ми, Шкода Октавия 2000/2001 хечбек. Търся да купя нова. Интересувам се дали някой предлага или има идея къде може да има, освен в Еуратек. Звънях на Италианеца, но нямат, приемам всякакви предложения.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаше обява за кора из форума. Потърси и ше я намериш. Колегата май дето я продаваше беше “SKODA 105 RS”. Може и да му драснеш едно лично съобщение. Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята кора беше за преди фейса и е продадена. Имам и една за фейсовите, но не е в много добро състояние. Довечера мога да пусна снимки при интерес.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята кора беше за преди фейса и е продадена. Имам и една за фейсовите, но не е в много добро състояние. Довечера мога да пусна снимки при интерес.

Въпросът е в размерите, защото мисля, че са различни. Аз намерих една, която е от 2002 година, но е по-къса с около 5 сантиметра от това, което ми трябва. Все пак може да пуснете снимки де. Иначе - дължината е 60 сантиметра на кората, която на мен ми трябва. 

Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е, кората която имам аз. За Октавия фейслифт. От двете страни, където е оградено със зелено е леко пречупена.

 

post-224-0-45904000-1517514489_thumb.jpgpost-224-0-81984400-1517514495_thumb.jpg

post-224-0-18749600-1517514503_thumb.jpgpost-224-0-00091000-1517514512_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така седи кора, която взех. Ако колегата, който продава кора е от София бих желал в удобно за него време да я видя, за да пробвам и ако пасне - ще я взема. Виждате как не пазва за 5 санта и това ме вбесява.

IMG_20180207_122310.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто твоята Октавия е преди фейслифта. Имах такава но я продадох.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи продължавам да търся, но да е от 1999, макс 2000.

Как да различавам преди и след фейслифтовите модели, за да знам да не се бъркам. Иначе - мерси за съдействието.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.