Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с турбокомпресор


Recommended Posts

Здравейте,нов съм в форума ,днес моята Шкодичка както си карах и изведнъж спря,не искаше и да пали,но когато завъртя ключа се мъчи ,но нищо обадих се на пътна помощ и отидохме в денонощен сервиз Петков в Дружба,момчето каза ,че турбото било строшено. По груби сметки щяло да излезе около 700,800 лв и нз дали да му вярвам понеже прочетох доста негативни мнения.Като цяло съм млад шофьор имам книжка от 2 години,не съм имал никакви сериозни проблеми с колата ,това е първият.Не съм и от София и незнам на кого да се доверя,за това реших да се допитам до вас какво да правя.Колата е шкода елеганс 2005 автоматик ,дизел ,ако можете да ми дадете мнение ще съм Ви много благодарен.Чао и благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Избери си сервиз от раздела Бял Списък и я остави там. Поздрави! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми се случи същото съвсем скоро и причината беше датчик на колянов вал. Нищо не разбирам от турбо компресори, но ако има проблем с него, колата няма ли все пак да пали и върви?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Инвестирай пари в пътна помощ и я закарай в Трансексперт. Какво е счупено, как е счупено и какъв ще е ремонта - не знам. Знам само, че там няма да ти "намажат ските" и ще оправят колата.

А тоз майстор как е стигнал до заключението, че турбината е счупена? Отвори ли я вече или?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно не вярвай на непроверени сервизи!
Може и да не е турбото.
И аз съм на същото мнение - Трансексперт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.