Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

ок 1 кора под двигателя


станимир3388

Recommended Posts

здравейте колеги. някой знае ли къде и кой изработва кората под двигателя. става въпрос за ламаринена или рифелова ламарина.

имам пластмасовата но искам да сложа по сериозна ламарина а не направим белята.

става въпрос за комби 4 х 4 ок 1 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Можеш ли да дадеш повече информация. Ако искаш и на лично да ти пиша?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

LOuy4lL.jpg

 

Кората изглежда, така дебела е 2мм и тежи 8.5кг.  Към нея има две планки и три нит-гайки с които се монтира на автомобила без да се налага да се дупчи, пили и твори нищо.Цената е 90лв и при желание може да се види в София.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали са съвместими, защото колегата каза, че неговата е 4*4, а моята е 1.8 бензин. Но мисля че стават.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Монтажа е елементарен, но е необходима нитачка за нит-гайки.Двете планки които вървят с кората се монтират на роговете и на кората в предния и край а отзад нит-гайките се вкарват в моста занитват се и в тях влизат болтовете ( в моста си има отвори и не е необходимо да се дупчи нищо ) За връзка с мен телефона от снимката или ЛС.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро купувах метална кора за О1 дизел. Пасна идеално захващането - отпред на допълнителна рамка от комплекта, отзад на фабрични гайки в гредите на рамата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А какво е положението със смяната на маслото след монтажа ? Има ли нужда да се сваля всеки път при редовното обслужване на автомобила всяка година ?

Освен това ми е много интересно какво е положението със шумът от автомобила ? След като се монтира кората на колата има ли дрънчене от вибрациите от клупето ?

 

:plate_skoda:  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето, колега темата която аз бях пуснал преди време http://skodaclub.bg/forum/index.php?/topic/50430-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B5%D0%BC-%D1%81-%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%B4-%D0%B4%D0%B2%D0%B8%D0%B3%D0%B0%D1%82%D0%B5%D0%BB%D1%8F/?hl=%D0%BC%D0%B5%D1%82%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D0%BD+%D1%89%D0%B8%D1%82&do=findComment&comment=392717 със същия проблем. Вече повече от две години си карам колата с металната кора и съм много доволен. Скоро гледах във форума, че имаше обява за употребявана оригинална метална кора с крепежни елементи за прилична сума. Това е най-доброто, но когато аз търсех нямаше.

 

Ето и обявата http://skodaclub.bg/forum/index.php?/topic/55540-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%B0%D0%B2%D0%B0%D0%BC-%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B4%D0%BF%D0%B0%D0%B7%D0%BD%D0%B0-%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%B0-%D0%B7%D0%B0-%D1%88%D0%BA%D0%BE%D0%B4%D0%B0-%D0%BE%D0%BA%D1%82%D0%B0%D0%B2%D0%B8%D1%8F-1/?hl=%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%B0 не знам дали още е актуална.

Редактирано от johnnie213
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази кора от обявата е оригинална-фабрична и се води "метален щит". Супер дебела и тежка. Имах такава на октавията и е супер здрава. Забравяш за проблеми с картера. Колегата я дава без пари. Универсална е за бензин и дизел. Сваля се при смяна на масло.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обявата не съм я пускал аз - само сложих в поста си линк към нея. Иначе колегата, който я е пуснал е с никнейм mmihaylov и е оставил телефон за връзка 0885 553 938.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.