Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Разработване на нови дискове


nZero

Recommended Posts

Каква беше схемата за разработване на нови дискове, върти ми се нещо в главата че първите 300 км , да не се скача много на тях.

 

Пс: Миналата година по това време, сложих нови дискове - сега процедурата е същата.

Oc1

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А провери ли главините с индикаторен часовник за биене преди да сложиш нови дискове? Иначе да, около 300 км, но градско т.е. с регулярно използване на спирачките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А провери ли главините с индикаторен часовник за биене преди да сложиш нови дискове? Иначе да, около 300 км, но градско т.е. с регулярно използване на спирачките.

Колега би ли казал за проверката на главините ? Защото ми писна да сменям дискове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На главината преди и след слагането на диска се слага индикаторен часовник и се гледа за отклонение. В случай, че има голямо отклонение е редно да се смени и главината заедно с лагера разбира се.

https://forum.napravisam.bg/viewtopic.php?t=36462

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На главината преди и след слагането на диска се слага индикаторен часовник и се гледа за отклонение. В случай, че има голямо отклонение е редно да се смени и главината заедно с лагера разбира се.

https://forum.napravisam.bg/viewtopic.php?t=36462

А това  да знаеш къде го правят в софия сервиз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В белия списък има тема за сервиз Елбатрон - там ми сменяха дисковете, накладките и главините.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В белия списък има тема за сервиз Елбатрон - там ми сменяха дисковете, накладките и главините.

Мерси

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За проверката не е нужен сервиз, а най-проста магнитна стойка с часовник и два оборота на главината :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.