Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нови идеи


nZero

Recommended Posts

Здравейте, отворен съм към всякакви идей за подобраване на външния вид на октавииката. Предложетe нещо интересно където може да и сложа а-у.   Някоя джаджа или нещо разнообразяващо. 
1u Liftback 98Г  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

идеИ, октавиЙката

п.п. не се заяждам, но външния вид на написаното не бива да отстъпва на външния вид на автомобила!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Премахнете предишните постове, че се получава манджа. Пиша от телефон, използвал съм жаргон, не мисял че е проблем? Ако е се извинявам. 
Таблото от фейса, е единственото нещо което не ми допада, лично мое мнение. :/ 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Таблото от феислифта разбира се.

Ти да мълчиш!

А колегата joro_kem... Жоре, прав си - аз те разбрах. Но не всеки (от Враца) би те разбрал също ;)

А автора на темата няма да е зле да дойде в "машината" до ауто-хит някоя неделя, че от толкова ваг - сме само 4-5 шкоди!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Таблото от фейса, е единственото нещо което не ми допада, лично мое мнение. :/

 

Еееей, нямаш представа колко се радвам да прочета тия думи!!! Аз колко песни съм изпял за "старото табло" - ма кой ли ги слуша...
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вии може да сте изпяли, то и Дианчето казва че и харесва , но това е отвратително табло,  да сложиш фелициево табло в Октавия е назадничаво и гадно, аз бих го посякъл с брадва , за да знам че е счупено и е за смяна. Не мога да го гледам, разваля цялостната визия и контрастира с спортния дух на Шкода. За мен фелициевото табло е все едно си хванал някоя готина мацка с готин фейс ,и си я ударил с 50килограмов чук в фейса, да стане плоска като лада седмица...

 

То не ми харесва , но фелицията си е кола според времето си 1995та, това да ми го сложиш в Октавия... чух че във вторичните приемали PVC, дали приемат и табла от Шкода, пък аз ще си карам на ламарини ?

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вкус приятел няма!

Човека друго питаше...

Забравих да кажа - имам едни цели вежди (или лайстни) и ако ти харесат - твои са!

Редактирано от Алекси Георгиев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.