Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Махане на акумулатор


ilko23

Recommended Posts

 Здравейте колеги,

Налага ми се да махна акумулатора на Шкода Октавия 2008 1.9  TDI за  около 24 часа за да го заредя. Чудя се, дали след това ще имам проблеми (като да ми иска код за касетофона или нещо подобно), че преди време брах големи ядове с един пасат след същото нещо?

Благодаря Ви предварително за отговорите!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако зарядното е качествено, може директно да се зарежда на място без разкачане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Махай смело.Аз моя акумулатор го премятам на две коли . Освен дневния километраж,които се занулява,светва  воланчето на таблото,но след 200 м загасва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, най-вероятно ще ти светне таблото като коледна елха (или поне 3-4 ламБи), но след като минеш 100 метра трябва всичко да изгасне. Колкото до кода на медията - мисля, че не би трябвало да го иска, но ако се случи да трябва да се въведе - попитай в ЕТек с рамата на колата и серийния номер на медията - хората съдействат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 9 месеци по-късно...

Освен гореизброените,ще ти се загуби и паметта на ел.стъклата,но след напълно сваляне надолу и задържане на бутона 3 сек(същата процедура след напълно затворено)ще си върнат настройките :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.