Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Octavia 1 4x4 проблем


kleveta

Recommended Posts

Здравей те колеги,

Нов съм във форума и се надявам да получа помощ от вас.Това ми е първата Skoda Octavia 1 2003 година комби 4х4.Днес забелязах че не ми работи 4х4,предните колела въртят задните не.На диагностика излиза това 

 

Address 22: AWD        Labels: 02D-900-554.lbl
   Part No: 02D 900 554 C
   Component: HALDEX LSC  ECC     0010  
   VCID: 204ED81CA0C3E241C9-4B18

2 Faults Found:
00526 - Brake Light Switch (F) 
            27-10 - Implausible Signal - Intermittent
01155 - Clutch 
            04-10 - Mechanical Malfunction - Intermittent

 

Ще може ли да ми кажете какво означават грешките и как да си отстраня проблема.

Предварително ви благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо си сменете ключа, който пали светлините на спирачките. Лесно се сменя, над педала е. Сваля се само кората над педалите. Около 14 лв. е. Огледайте дали няма и подобен на съединителя. В зависимост от вградените системи за подпомагане, може да има и на съединителя. Изчистете грешките и след време проверете пак дали се появяват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 години по-късно...

Да питам по темата има ли решение на проблема, че и на мен ми се появи същата грешка на октавия1 4x4 само, че задното си работи.Стоп машината е сменявана с оригинал скоро. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.