Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Фабията на Моджо, размисли и страсти


Моджо

Recommended Posts

Преди 20 часа, Моджо написа:

Дъ бесте, ти каква добавка и сипваше на фабията да сипвам и аз? Тия на Хадо добри ли са? Идеята е да е дългосрочно, а не еднократно. Да пази дюзи, катализатори и т. н.

IMG_20240723_170021.thumb.jpg.e8d6397d4141865708d6a071dd5b1a02.jpg

 

Това го ползвам за понижена димност и против детонации .. ако търсиш почистващ ефект ще трябва да четеш офертите на Бардал и други марки , който предлагат такива , но те не се ползват перманентно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 21.07.2024 г. at 8:41, joro-120L написа:

Споменал си ме с добро, извън цитата, за което благодаря. :)

Чавдаре, извинявай приятелю, но се чувствам засегнат. Знаеш, че не говоря празни приказки и главната ми цел е да не подвеждам хората. Когато не съм съгласен с нещо, не слагам човечета, а се опитвам да се аргументирам.

Работил съм с такова лепило. Последно, миналата седмица. Лепилото се разрежда с вода. Буквално и на вид е като латекс. Мих си ръцете и инструментите за нанасяне, с вода. Пише го и в упътването.

п.п. с кореселин, лепила на ацетонова основа.

Никога с лошо - не го заслужаваш Жоре 🍻

Възможно е да бъркам, признавам, но и аз съм работил с такова лепило - говоря от собствен опит, без умисъл за заяждане или идея да те засегна (щях да напиша "да засегна когото и да било", ама щеше да е лъжа). Ц200, готово за употреба, пластмасови тубички по 200мл ползвах аз за моят багажник (2 + 1 по ръцете ми) - не съм разреждал, но пишеше да се почиства с Кореселин. 

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, Logrus написа:

Възможно е да бъркам, признавам, но и аз съм работил с такова лепило - говоря от собствен опит, без умисъл за заяждане или идея да те засегна (щях да напиша "да засегна когото и да било", ама щеше да е лъжа)

Това, че писах, че съм засегнат, не е на лична основа, а на принципите ми. Не съм засегнат лично и няма да бъда точно от теб.

Можеше и по друг начин да го напиша, с едно изречение, но така дошло в момента. Напр. "Чавдаре, бъркаш са". 🍻

 

преди 51 минути, Logrus написа:

Ц200, готово за употреба, пластмасови тубички по 200мл ползвах аз за моят багажник

Има различни разфасовки. Срещат се и баки по 20 кг.

 

Цитат

Описание

C-200 е водоразтворимо, поливинилацетатното лепило предназначено за лепене на хартия, различни картонени материали в цигарената и хартиено-опаковъчната промишленост, тъкани, подови и стенни облицовки на текстилна основа, в строителството, бита и др. Може да се използва за приготвяне на гипсови шпакловки. Не съдържа вредни компоненти.

https://www.art.store.bg/p99243/universalno-lepilo-c-200-40-ml.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй. Мина обслужване.

Масла, филтри, дросели, семеринги и масло на скоростите, антифризи, хидравлични течности, спирачни течности, не знам ко си още. Щяхме и ангренажа да сменим, но е като нов. Не беше евтино, но съм доволен. Майсторо ми забрани да слагам каквито и да било добавки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.