Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Фабията на Моджо, размисли и страсти


Моджо

Recommended Posts

Обадих се в понеделник /че имаше отпускари/, поръчаха части каквито трябват, вчера пристигнаха. Днес я оставих в 9,30 и си я взех в 11.30. Нема ти я остави па га стане :) Водна помпа, термостат..и там каквото трябва е сменено.

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

За пръв път ползвам каското. Къде 11часа по телефона 2 минути, 10 минути на място дукименти и снимки. И преди малко одобриха сичко.  Чисто нова, оригинална, задна броня . И то заради една дупчица,  която според мен си се залепва без проблем. И не е ПТП, демек нямам протокол от КАТ.

Доволен дотук, ся се почва разправията с Еуратек :)))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нема ли скандал - не става работата. Оставяте я на 2 декември. Добре, ама ще си я зема на 2-ри? Оооо, не. 1 седмица.

Бе как 1 седмица за 1 броня.

Ми само свалянето е 1 ден. Треа да я боядисаме също. Да видим дали  няма нещо друго повредено....

Ами боядисайте я предварително. Друго няма, бронята не е счупена, просто има дупчица.

Няма къде да я съхраняваме.

Аха, цялата кола има къде да съхранявате за седмица, ама броня не ?

...тишина.

И ся последно обещаха да направят "всичко възможно" да стане за 1 ден.

Да видим.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еуратек само докато я закарат до сервиза, където ще я правят, после докато я вземат обратно и е гръмнал тоя един ден.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че що ще я правят някъде на друго място, а не при тях си ?

Да я пращат всъщност където искат, се ми е тая. Бронята за да се движи по сервизи колата не им е необходима. А самото сваляне на старата и монтиране на новата мисля, че ще си е при тях. Ако не - да ми кажат къде аз ще си ида дотам. 

Кат не живея в София, треа работите да стават в рамките на 1 ден.  И само при наистина невъзможност да стане за ден да си търся друг транспорт.  Слуачая не е такъв , мисля си. Новата броня да я правят каквото ще я правят и когато е готова да ме извикат само да я сменят. Просто е. Я отнеме 2 часа, я не.

Редактирано от Моджо
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В ЕТ нямат бояджийно и със сигурност няма те да я правят. Ще се прави в някой от доверените сервизи, които ползват, но те не обичат да го изнасилват да свършат нещо за 1/2 - 1 ден, като могат да го направят лежерно за 3 дни. За да не губиш време за разкарването на колата от и до ЕТ, може да настояваш ти да си я закараш в съответния сервиз сутринта, в деня след който потвърдят, че бронята е боядисана и готова за монтаж и да си я вемеш в края на деня. 

Сега като го написах и прочетох, ми звучи фантастично, но може да опиташ. ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама никой не ги изнасилва. Да я правят. Колата за това не им трябва. Когато е боядисана и готова да ме викнат да я сменят само. Не давам зор боядисване и сичко да стане за 1 ден. Да си я боядисват, пекат, пробиват...колкото време им трябва - толкова. Готова е - звънкат, отивам, сменят и това е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 15 часа, Моджо написа:

Ама никой не ги изнасилва. Да я правят. Колата за това не им трябва. Когато е боядисана и готова да ме викнат да я сменят само. Не давам зор боядисване и сичко да стане за 1 ден. Да си я боядисват, пекат, пробиват...колкото време им трябва - толкова. Готова е - звънкат, отивам, сменят и това е.

Един път го играх по този начин. Колата (Нисан Патфайндър) беше за доверен сервиз, за смяна на задна броня. Доставяше я застрахователя. Хората я боядисаха, отидох да я монтират и се оказа, че са им докарали грешна броня.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Izolini написа:

Един път го играх по този начин. Колата (Нисан Патфайндър) беше за доверен сервиз, за смяна на задна броня. Доставяше я застрахователя. Хората я боядисаха, отидох да я монтират и се оказа, че са им докарали грешна броня.

При Фабия 3 няма възможности за големи грешки - има преди и след ФЛ ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 декември стана 3 ноември. Чакам да я донесат боядисана, тук ще и пробият дупка за газта и ще я монтират. Очаквам след обяда да си я взема. В бързината да дойда не си взех лаптопа и ся ще се мотая в еуратек няколко часа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нов съединител и сеата е в играта пак:))

между другото Фабията догодина ще се продава, та ако некой иска гледана кола , на малко км и евтина за каране и поддръжка да ми пише .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Всичко ми е ясно , ама къде са използвали цял килограм силиконова грес (това е едното) .. другото , което прави лошо впечатление са болтовете за дискове - защо са калкулирани , като си вървят в комплект с дисковете .. има още тъпотии .. аз лично в този сетвиз няма да стъпя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е тоя сервиз е Еуратек :))  То не е кой да е :))

Ся за 20-30 лв няма да го правим на въпрос.

При продажбата ще има значение има ли сервизна история или не.

Редактирано от Моджо
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, Моджо написа:

Е тоя сервиз е Еуратек :))  То не е кой да е :))

Ся за 20-30 лв няма да го правим на въпрос.

При продажбата ще има значение има ли сервизна история или не.

Добре , че не съм стъпвал , освен за смяна на топка на скоростния лост , а сервизната история .. по-добре да е здрава колата , отколкото историята и :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 месеци по-късно...
  • 2 месеци по-късно...

След 5 години и 10 месеца батерията на ключа умря внезапно, без признаци. Смених я, работи си всичко. CR2025 е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, Моджо написа:

След 5 години и 10 месеца батерията на ключа умря внезапно, без признаци. Смених я, работи си всичко. CR2025 е.

Не си обърнал внимание , изписва и на медията и на дисплея на километража ;)

Моята умря също на петата година.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята сдаде Богу дух на 4тата, но си пееше, че умира повече от месец ... докато се сетя да я сменя :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е изписвало нищо. Просто умря. От раз. По принцип колата не я заключвам у дома...тоя път за късмет я бях. Добре че се сетих какво ми показваха как се маха капачето на дръжката , че да си отовориш механично ;))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.