Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Хорология


Stucata

Recommended Posts

От снимките не се вижда много добре, но определено има присъствие на китката. Кефи ме, че числата са релефни. Честито! ?

 

п.п. Да видим до кога ще се задържи у теб. Аз залагам на месец и половина ? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2.6k
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Pijomir

    769

  • Stucata

    686

  • niki

    351

  • Боре

    236

Нещо не се справям добре със снимките... Миии ще видим. Като цяло, идеята ми е да се кротна известно време и да не си купувам нищо, докато не се реша на стъпката с по-скъпия часовник - вероятно кафявия Sinn ще е.

 

Иначе единствените минуси, които мога да посоча за момента, са свързани с това, че месеци наред нося Касиото - тежък ми е... :) Другото тъпо е, че е с NH35, тоест има празна позиция на коронката, но това си го знаех още в началото. Иначе наистина откъм финиш е доста по-добре от Зелос - особено сравнен с този, който мина вчера през ръцете ми. Буквално не виждам крива линия и асиметрия. Освен това няма грам място между лъговете и веригата - много добре е лепнала.

 

Ще опитам да направя по добри снимки, но като не ме бива, не ме бива... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Pijomir написа:

идеята ми е да се кротна известно време

Добри намерения имаш :) Зинът си заслужава търпението! 

Nh35 има дата, да. Т.е. тук пак имаш стъпка все едно за настройка на дата, това ли имаш предвид? Че и така да е, не е драма :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, май ghost позиция му викаха. 

 

 

 

 

 

 

PXL_20211028_165701961.jpg

Редактирано от Pijomir
  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, те нямат база за сравнение. 

 

Въпреки това, новият определено има чар и ще го понося. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега малко съжалява, че не поръчах със зелен циферблат, но имаше само рендър, когато избирах...

 

Сивият е много готин, но е малко по-консервативен. А това зелено придава живец на часовника. Е, късно... :)

 

 

247714821_10224374754570688_2754990927672821310_n.jpg

247612813_10224374752570638_8506335039225129090_n.jpg

248360908_10224374755690716_1656693073443476716_n.jpg

Редактирано от Pijomir
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излезе ми ред в Мототехника за култовия Helm Khuraburi. Чакал съм близо година, та в тази връзка ако има мераклии за такъв часовник, да се свържат с мен на лично съобщение. Печалби не търся, по-скоро ми се иска да помогна на някой да се снабди. 

От тук присъстващите се сещам за @Боре

Редактирано от niki
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Докога трябва да ти кажа и мога ли да си избера цвят? Тоя часовник много ме кефи още откакто го видях за първи път преди почти година, ама трябва да помисля за размера дали има смисъл с моите 18см. китка.

 

И откъде идва? Крайната цена ли е 335 или ще се плаща ДДС?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох... По-добре не... Нещо се превъзбудих, ама ще си къткам за Sinn-a... И без това само часовници с NH35 си купувам, а и вероятно ще ми е голям, колкото и да ме кефи...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

42 мм, но е висок 16мм, север-юг 49 мм. Обачеее, тежи 225 грама с цяла верига. Идва от Хонг Конг. Цвят може да си избереш. Имаш една седмица. 

https://helmwatches.com/khuraburi.html

Редактирано от niki
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И моят фаворит е черно-белият с коронка на 4 часа. Има възможност и за коронка на 10 часа. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За парите, които им търсят, Хелм дава доста. Само една бройка съм виждал на живо, преди 5-6 години и бях приятно впечатлен. Коронка на 4 и на 10 е едно и също, само циферът се върти :) Но, ако има дата (Nh35) и тя е на 4, по-добре и короната да е там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Микросите избухват ? @FCB4Life ме уведоми за обявата, след като е поръчал 3 бройки ?

https://www.christopherward.com/dive/c60-concept/C60-42A5D3-T0BG0-B0.html#mz-expanded-view-1125515233545

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, Stucata написа:

Микросите избухват ? @FCB4Life ме уведоми за обявата, след като е поръчал 3 бройки ?

https://www.christopherward.com/dive/c60-concept/C60-42A5D3-T0BG0-B0.html#mz-expanded-view-1125515233545


Лелеееееее, направо си загубих ума, по белия дайвър !!!

Уникален е !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Боре написа:

белия дайвър

Тридента ли? Супер е :) CW ми беше в сметките...

 

Screenshot_2021-11-04-20-24-42-402_com.android.chrome.thumb.jpg.86810cf0f307cfab7342c540d5f83a1e.jpg

 

Ей този ретрак :)

https://www.christopherward.com/c65-trident-automatic/C65-41ADA1-S0RK0-B0.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, Stucata написа:

Тридента ли? Супер е :) CW ми беше в сметките...

 

Screenshot_2021-11-04-20-24-42-402_com.android.chrome.thumb.jpg.86810cf0f307cfab7342c540d5f83a1e.jpg

 

Ей този ретрак :)

https://www.christopherward.com/c65-trident-automatic/C65-41ADA1-S0RK0-B0.html


Да, точно за него говоря !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.