Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Хорология


Stucata

Recommended Posts

  • Отговори 2.6k
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Pijomir

    767

  • Stucata

    686

  • niki

    350

  • Боре

    236

На 21.06.2024 г. at 13:54, FCB4Life написа:

Перфектна крайна спирка, много малко неща (за тези пари) могат да се сравняват с Omega 😍

 

IMG_5106.jpeg

На мен тази "каишка" повече ми харесва 😍

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, niki написа:

С другата е по-добре. 

Е, да има разнообразие. Не съм я изхвърлил другата... ;) А и с метода да се закопчава отдолу, натото е приятно за носене. Да не говорим, че е много по-безопасно за часовника. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Супер, дано да ти е със сапфир. Само това е било проблем на моят Edifice за 17 години - драскотини по стъклото. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, niki написа:

Супер, дано да ти е със сапфир. Само това е било проблем на моят Edifice за 17 години - драскотини по стъклото. 

Стъкло е Минерал-кристал, няколко пъти съм го удрял, няма драскотини, но ще видим по-натам.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам един Edifice, стъклото е същото. Ни съм имал проблеми с драскане. Стои в чекмеджето, защото ми писна да сменям батерии

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.