Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Хорология


Stucata

Recommended Posts

Добри са като сделка, но за мен в по-малкия размер този часовник изглежда по-добре. Лошото е, че въпросният по-малък размер не е толкова популярен и се среща по-рядко на вторичния пазар

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2.5k
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Pijomir

    754

  • Stucata

    682

  • niki

    345

  • Боре

    236

  • 1 месец по-късно...
  • 4 седмици по-късно...

Някой да иска да си купи Monta Noble? 

 

Замислил съм друга покупка и трябва да се разделя с този красавец. 

PXL_20240131_204151774.jpg

PXL_20240113_154451013.jpg

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, niki написа:

@Pijomir

Какво си намислил? 

Omega Railmaster със сребърен дайъл. Много ме кефи и след Монтата предпочитам изцяло бръшнат часовник... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, Stucata написа:

@digitalundgrd да стреля ?

 

Да заповяда. Пуснал съм го за 2550 на няколко места, за него може да смъкнем още стотина лева, че и малко повече. ;)

 

https://strelki.info/viewtopic.php?f=9&t=63571

Редактирано от Pijomir
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 1.02.2024 г. at 22:22, Pijomir написа:

Omega Railmaster със сребърен дайъл

Много добър часовник. Една от най-добрите сделки за около 5k лева :)

Редактирано от FCB4Life
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 14 часа, FCB4Life написа:

Много добър часовник. Една от най-добрите сделки за около 5k лева :)

Къде го намери нов за 5к лева? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бих купил нов Railmaster, имах предвид втора ръка. Обезценяването на този модел е много сериозно. Нов - само ако мислиш да си го запазиш доживот ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добър е железопътника. Аз пък захочвам да се превръщам колекционер - чакам четвърти Фортис. Този път вече не е B42, а от "новите" серии на марката, създадени при новия собственик - флигър 41мм. Тъкмо ще потвърдим или не, твърденията за повишено качество. В тази връзка да се оплача, че ми се повреди щракането на безела на космонавта. От Джулиани ме зарадваха с цена от 500 лв. за нов безел. Проблемната част не се продава самостоятелно. 

Редактирано от niki
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 10 часа, FCB4Life написа:

Не бих купил нов Railmaster, имах предвид втора ръка. Обезценяването на този модел е много сериозно. Нов - само ако мислиш да си го запазиш доживот ;)

Ааа, да, усетих се, че става дума за за втора ръка. 

Редактирано от Pijomir
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, niki написа:

Добър е железопътника. Аз пък захочвам да се превръщам колекционер - чакам четвърти Фортис. Този път вече не е B42, а от "новите" серии на марката, създадени при новия собственик - флигър 41мм. Тъкмо ще потвърдим или не, твърденията за повишено качество. В тази връзка да се оплача, че ми се повреди щракането на безела на космонавта. От Джулиани ме зарадваха с цена от 500 лв. за нов безел. Проблемната част не се продава самостоятелно. 

Кръвопийци... :D

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имате ли поглед върху ателие Долани? Продават един Тудор на цена, която е справедлива според мен и модела ми харесва.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Превърта доста часовници, някои от които доста интересни. Не съм чувал нещо лошо. Ателието е някъде на ул. Козлодуй. 

Иначе си прав - цената е справедлива. Нито е особено ниска, нито е висока. 

Редактирано от niki
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 21 часа, sauber написа:

Имате ли поглед върху ателие Долани? Продават един Тудор на цена, която е справедлива според мен и модела ми харесва.

 

А можеш да си вземеш толкова хубав Monta Noble... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Pijomir написа:

А можеш да си вземеш толкова хубав Monta Noble... :)

 

нЕма безел...и продаване на вторичен пазар :D А като ще давам 5К, бих искал ако реша да мога да взема някакви от тях после ? Да не кажа по-голямата част.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, niki написа:

Превърта доста часовници, някои от които доста интересни. Не съм чувал нещо лошо. Ателието е някъде на ул. Козлодуй. 

Иначе си прав - цената е справедлива. Нито е особено ниска, нито е висока. 

 

Благодаря!

Гледах го в хроно24, което според мой познат, който повече ги следи е меродавен за информация. Там толкова евтин няма. Има един с 300-400 повече, но е + шипинг, а и предполагам мито, понеже е от Япония. Демек кацваме на почти + 1000. А поне по-снимки не виждам разлика в състоянието. То е ясно, че е важно по карантията какво е, ама...
Ще го мисля и може да ходя да го видя тоя.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, sauber написа:

 

нЕма безел...и продаване на вторичен пазар :D А като ще давам 5К, бих искал ако реша да мога да взема някакви от тях после ? Да не кажа по-голямата част.

Споко. Събота или неделя заминава монтата... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 16 часа, Pijomir написа:

Споко. Събота или неделя заминава монтата... :D

 

Не ме разбирай грешно. В по-запалените среди вероятно е лесен за развръзване. Но аз съм далеч от тях :) То не че и Тудора е мега популярно нещо, ама все пак ?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6 часа, sauber написа:

 

Не ме разбирай грешно. В по-запалените среди вероятно е лесен за развръзване. Но аз съм далеч от тях :) То не че и Тудора е мега популярно нещо, ама все пак ?

 

Не те разбирам грешно... ;)

 

 

 

IMG-6b09a9faad18baef56354bd0735d5386-V.jpg

IMG-0d4d915d3c674613b5c1a68b2e854307-V.jpg

Редактирано от Pijomir
  • Одобрявам 4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 7 часа, sauber написа:

 

Не ме разбирай грешно. В по-запалените среди вероятно е лесен за развръзване. Но аз съм далеч от тях :) То не че и Тудора е мега популярно нещо, ама все пак ?

 

Между другото, ако искаш Омега или GS, Zenith и още няколко марки, препоръчвам един дилър от Хроно. И цените са добри, и е коректен. Вече проверен от 2ма... :D

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.