Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Хорология


Stucata

Recommended Posts

Проблемът е, че много бързо ми омръзват и ги сменям кат салфетки. 

С едно приятелче си говорихме по тоя казус. И стигнахме до извода, че постоянно купувам нещото Х, било кола, джанти, часовник, телефон и малко след това правя "подаръци" на рандъм хора, та чак на тях не им се вярва що продавам дадения артикул "като нов" и за "без пари"...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2.5k
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Pijomir

    762

  • Stucata

    686

  • niki

    346

  • Боре

    236

преди 1 минута, digitalundgrd написа:

Проблемът е, че много бързо ми омръзват и ги сменям кат салфетки. 

С едно приятелче си говорихме по тоя казус. И стигнахме до извода, че постоянно купувам нещото Х, било кола, джанти, часовник, телефон и малко след това правя "подаръци" на рандъм хора, та чак на тях не им се вярва що продавам дадения артикул "като нов" и за "без пари"...

Какъв телефон ще ми подариш? :D

Редактирано от Pijomir
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И Шкода на три морета :) Не ти ли е зелен часовника, не си Шкодаджия :)

 @Izolini бая бой отнася и още е като нов. 

 

DSC_7899.jpg

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 14 часа, Боре написа:

Доста приятна

Да, един от най-изчистените им и приятни часовници! Като под изчистен, не следва да се разбира скучен. Много го харесвам! Само дето е 5 ATM (не че ми трябва повече). За около 1000лв се купува чисто нов :) На мешчето, дето си идва с него, седи супер! Пробвал съм го. Два-три пъти се разминах да го купя. За последно беше когато си купих предната Сертина (с подобен мел). 

 

@Pijomir

IMG_20210426_095902.thumb.jpg.bea7a304d3a867ae34f979f49f4118e2.jpg

 

 

п.п. няма милиони, нося часовник за 800лв., в момента по сметката ми има под 50 лева и карам Шкода :)

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Stucata, за 250 долара - толкова... ;)

 

Но ме кефи циферблата и особено как са реализирали часовете. 

Редактирано от Pijomir
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, Pijomir написа:

циферблата

Само часовете ме кефят, че са "applied". Цветът на цифера се слива с цвета на каса и верига - не съм фен на това :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Pijomir Моля, да не ме обиждаш. Аз съм милиардер, точно по тази причина карам 15 годишна Шкода.

А тези пауърматици дето ги хвалите, не бих ги пипнал и с лайняна клечка. Така да развалят доказаното 2824, за да направят часовниците с ограничен срок на използване. 

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, Stucata написа:

п.п. няма милиони, нося часовник за 800лв., в момента по сметката ми има под 50 лева и карам Шкода :)

 

?

 

 

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, niki написа:

Така да развалят доказаното 2824

Аз не ги хваля :) В момента тиктакам с 2824 елаборе :D Може би малцина знаят, че в пауърматик 80, в най-евтините разфасовки, има пластмасов "escapement". Доколкото съм чел, има варианти и с метален (в Лонжин например). Отделно, тоя 80-часов резерв е за сметка на бийтовете, които от 28000 стават 21000. 

https://www.watchuseek.com/threads/eta-powermatic-80-question.4191922/#post-40306690

 

879C0533-85B7-4F2C-BA01-615BA3F2FDA0.thumb.jpeg.7cca02561cd71e556e7d200811e6f67a.jpeg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Stucata, те са 5 цвята - черно, сиво, бяло, златно и сьомга. Макар че лично аз клоня или към сивото, или към черното. 

173578873_1462715520742979_2610561875104810864_n.jpg

Редактирано от Pijomir
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Stucata написа:

Интересен цвят :)

А защо не SRPE37K1? :)

Е, аз си имам самурай... ;)

 

Какво му е на цвета? На мен не ми допада де... 

Редактирано от Pijomir
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Pijomir написа:

Какво му е на цвета

Казвам, че сьомгата ми е интересна на цвят.

А въпросното Сейко е готино, защото е с керамика и сапфир.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Stucata написа:

Казвам, че сьомгата ми е интересна на цвят.

А въпросното Сейко е готино, защото е с керамика и сапфир.

Супер е сейкото, но визуално моето по ми харесва. Засега ще си го задържа. 

 

А този кикстартер сериозно го обмислям. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Pijomir написа:

Засега ще си го задържа

Аз не ти предлагам да го сменяш :) Казвам, че ме кефи въпросното Сейко и мога аз да си го взема ? Има си минуси, разбира се...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Stucata написа:

Аз не ти предлагам да го сменяш :) Казвам, че ме кефи въпросното Сейко и мога аз да си го взема ? Има си минуси, разбира се...

Не съм те разбрал. Много е хубаво и аз го обмислях, но моят Самурай е някак по-палав с тоя двуцветен безел. 

 

А за теб няма ли да е голям? Нали предпочиташ по-компактни размери? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, Pijomir написа:

за теб няма ли да е голям

Да, това е един от минусите в МОИТЕ очи. Другите са типичният за Сейко слаб финиш и слаби детайли. Затова е мнооооого малко вероятно да попадне на китката ми. Просто ме кефи на визия. Неминуемо има и плюсове де! По-скоро ме кефи, но не толкова, че да го приютя. Може да ида да го разгледам и да си променя мнението :)

 

p.s. ако ще е Сейко, ще бъде с 6r35 и условно казано ще е красиво (поне като за Сейко) - Seiko SPB147J1 :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.