Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Хорология


Stucata

Recommended Posts

преди 3 минути, niki написа:

@БореАтакувай Ситизена, уникален е. Много ме кефи, защото е с уникална визия, не се стреми да бъде и риба и рак, като Мидата.

https://www.iguanasell.es/collections/relojes/products/reloj-automatico-citizen-promaster-st-supertitanium-46-mm-20-atm-nb6004-83e

Ето ти го на предварителна поръчка. Цената му е приемлива, за това което е. Сайтът е пробван, надежден е. 

 

Мерси Ники !

Аз лично, го намерих на две места за по 740 -780 долара, което е доста под цената в този сайт. Макар да признавам, че не помня колко искаха за доставка. 

Иначе, в "Ирисимо" го имат наличен, за 1548 левчета ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2.5k
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Pijomir

    761

  • Stucata

    685

  • niki

    346

  • Боре

    236

Този е испански и няма допълнително ДДС. По спомен беше с безплатна доставка. 

https://www.lucasdivestore.com/en/citizen-promaster-nb6004-83e-marine-sea.html

Тук е доста изгоден. 

Редактирано от niki
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, niki написа:

Ситизена, уникален е

Със сигурност е по-интересния! Титаният компенсира големите размери и теглото му е на Ролекс Събмаринър :)

 

п.п. като споменавам Ролекс, ето снимка на витрината на бутика в Цюрих от преди 2 дена. Изложените експонати не се продават, а един е "резервиран", предполагам "клиентски". Ролекс-криза, майка! И от Швейцария не може да си купи човек:

IMG-be8b9d683f88021ac9207a68294d354c-V.thumb.jpg.5b36770a3cde0feda1a0fc9d696043d9.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, niki написа:

аз от тях не искам да купувам

Аз искам да купя Съб, за целите на директна препродажба със солидна горница ?

 

п.п. а иначе, преди да се гръмнат, да ги шият черните братя ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е за препродажба, бих взел една бяла дайтона керамика. И след това да ги полазят... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, Боре написа:

 

Явно все пак, визията в стил Сертина, не те оставя на мира ;) 

За мен, е доста ... посен, но пък ако те кефи, защо не ?!?

Не го гледай тоя рендър... Часовникът е супер:

 

 

P1020035.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, Боре написа:

 

Мммммм, това Сейко е брутално !

Ама и цената му - също !

И, за да съм съвсем в стил "Гроздето е кисело", притеснява ме изпъкналото стъкло - твърде конфликтно ми се струва, а и предпочитам да не е ...:D

 

 

Като казваш "Консерва" ...

Сериозно обмислям, да пиша на Дядо КолеТо, че искам за подарък ето това чудо - толкова е грозно, че чак започва сериозно да ми харесва и да го искам ... 

Отделно, че винаги съм бил почитател на марката !

А пък и определено се връзва със спортни дрехи, а аз за съжаление, за разлика от нЕкои колеги, съм принуден да се обличам с Ханцузи :(. Не че някой се гмурка с ХанцунГ, ама ... :D

 

image.thumb.png.5a0d769a8908a3f8b59d39cb08ecc45c.png

 

Другият часовник на който съм хвърлил око и доста ме изкушава, тъй като явно съм още на вълна "бройкане", както казва Стуци, е този: 

image.thumb.png.23c06853708c775aec156b83a4f1da06.png

 

image.thumb.png.10bbd17d5dc4a0912b2e4e5488bb77c9.png

 

image.thumb.png.bdc7f7cea77144dd96a0eb6c5c3af664.png

 

image.thumb.png.245341c3ad376b77d2198ae4310f1aaa.png

 

Мидото по ме кефи. Ситизена е прекален... ;) Яко изглежда, ама ми идва в повече. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, тамън си сложих новия процесор... Сега не трябва да мисля за часовници, че хилядарка вече замина... Хихихи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

С този циферблат как добре ще ми пасне на кафявата Октавия... :) Ей този вариант на 556 ми харесва, но с метална верига, разбира се... :)

 

Иначе тия дни очаквам аксиоса ми, чиято каса доста наподобява тази на Sinn 556:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, niki написа:

Ако е за препродажба, бих взел една бяла дайтона керамика

Еее, това е ясно, ама Пандата е може би най-търсеният и рядък Ролекс :)Съб е по-вероятно да се намери. Впрочем вече и двата не могат да се намерят ей така, по случайност... За Съб може и да се навият да те запишат (попълваш една карта, каквато миналата седмица попълних за въшлив зелен Ойстър 41мм), но за Панда няма и списъци дори. От Беша (почти) ми отказаха за Съб.

 

@Pijomir, това ми е любимият Зин! На верига, разбира се, но не онази многозвенната. Беше ми в сметките преди да реша за "излизам" :)Единствените 2 неща, които не ми допадат са: 1) закопчалката няма пуш бутони или друг механизъм, ами цъкаш там с нокътя и 2) има антирефлексно върху сапфира, а то се драска и се вижда. Иначе веригата е като такава на танк! Просто няма толкова солидно направена верига в часовник под 5-6000лв. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Stucata написа:

 

 

@Pijomir, това ми е любимият Зин! На верига, разбира се, но не онази многозвенната. Беше ми в сметките преди да реша за "излизам" :)Единствените 2 неща, които не ми допадат са: 1) закопчалката няма пуш бутони или друг механизъм, ами цъкаш там с нокътя и 2) има антирефлексно върху сапфира, а то се драска и се вижда. Иначе веригата е като такава на танк! Просто няма толкова солидно направена верига в часовник под 5-6000лв. 

И на мен този най-много ми допада и то точно със солидната верига. Много е добра. Като увра достатъчно да дам толкова пари за часовник, ще си го взема... :) Освен наистина да зачакам догодина март-април. Трябва да вземем годишен бонус. ?

Редактирано от Pijomir
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Pijomir написа:

солидната верига

Няма такава зверска верига, забележи винтовете :)

Screenshot_2021-10-20-20-15-34-990_com.android.chrome.thumb.jpg.92c391eefde7ba73ea586a1f6b258dc5.jpg

 

На 07.35min Балдасарката обяснява за "проблема" със закопчалката. Но мисля, че е пренебрежимо.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, знам я. За първи път я видях в стрелките и много ми хареса.

Преди 3 часа, Pijomir написа:

Не го гледай тоя рендър... Часовникът е супер:

 

 

P1020035.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Pijomir написа:

Да, знам я.

Тогава иди и виж тенекето на Лонжин Спирит-а (4000лв.) и пак ще си говорим ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е часовникът, ако не беше 38мм да съм го купил отдавна и да съм продал почти всичко друго. 

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

flashback 2012г., от витрината на магазин в центъра на Виена:

P1080511.thumb.JPG.178ad0b46b72271ae9f887b51d1d1961.JPG

 

п.п.: и до ден днешен ми е любим модел на Зенит.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо интересно - @Stucata

Това се казва бройкане. 

 

http://flippersdiary.blogspot.com/2014/12/welcome-introduction.html?m=1

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, niki написа:

Това се казва бройкане. 

 

Майко мила! Над 400 бройки... хаха Ясно е, че има много по-луди глави, ама това е направо...нямам думи :) Аз усетих, че при мен се задълбочаваше - започнах да ги сменям през месец, максимум два. Отчасти затова реших да набия ESC бутона :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не зная защо чак сега Роб му прави ревю, но този часовник ми е в полезрението от около 3 години. Супер цена за това, което получаваш! Сий гъл механика, сапфир кристал, на цена от около 250 долара. Има го в 38 и 40мм, а Роб споменава и 42мм. Единствената причина да не го купя беше точно това, което и Роб споменава - навъдили са се много реплики на същата цена. Иначе и Джоди му е правил ревю преди година май...

 

И Балдасар:

 

Джоди:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.