Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Хорология


Stucata

Recommended Posts

  • Отговори 2.5k
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Pijomir

    761

  • Stucata

    685

  • niki

    346

  • Боре

    236

Обиждай сега... Аз съм още млад, даже 40 нямам... :)

 

Весела Коледа, пичове. 

 

Много здраве ви желая за следващата година. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та така. 8 декември от Аксиос пуснаха игра - постваш снимка в FB на своя Pathfinder, избират десет снимки, от които в последния кръг чрез гласуване 3-ма печелят по един прототип Pathfinder с маслинен цвят на циферблата. Изработени са само 3 такива и не са пуснати в масово производсвто.

 

Точно приключи играта и аз съм един от тримата. 

261184004_10161718790719012_2392909155174052262_n.jpg

262348265_10161718790804012_2433160224911069503_n.jpg

Редактирано от Pijomir
  • Одобрявам 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 10 часа, Боре написа:


Конкретно това, е малко кръстоска между камила и кашалот, по-точно между Нато и Зулу ! Не е нито едното, а по-скоро и двете, но бива…

В Али-то са по лев-два, а при поръчка над 30-35 лева, шипинга е безплатен.

Иначе, на ул.”Солунска” в посока от бул.”Витоша” към ул.”Граф Игнатиев” /площад “Славейков”/, преди градинката от дясната страна, има един магазин /ателие/ в който има уникални Нато и Зулу /и не само/  каишки и други часовникарски джиджафки ;)

Този часовник буквално плаче за такива или за хубава гума !

Благодаря ви!

Весели празници!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фалшивият Дядо Коледа е труден за рисуване. Благодаря за пожеланията на всички! Честита ви Коледа, но няма да ви навестявам, че ще имате кошмари ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 14 часа, Pijomir написа:

Та така. 8 декември от Аксиос пуснаха игра - постваш снимка в FB на своя Pathfinder, избират десет снимки, от които в последния кръг чрез гласуване 3-ма печелят по един прототип Pathfinder с маслинен цвят на циферблата. Изработени са само 3 такива и не са пуснати в масово производсвто.

 

Точно приключи играта и аз съм един от тримата. 

261184004_10161718790719012_2392909155174052262_n.jpg

262348265_10161718790804012_2433160224911069503_n.jpg

Хмммм, маслинката изглежда доста вкусно :D

Доста нестандартен цвят, но изглежда страхотно ! 
Аз много харесвам тази цветова гама.

И честито, това наистина си е Коледен Подарък !!!

Сега е моментът, да засилиш сивия към следващия му собственик и да дофинансираш фонд “My precious” a.k.a. Sin ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, @Pijomir!!! Ей това е подарък, а не какъвто спечелих аз на времето. Чета във Фейса за конкурс на Радо за снимка на часовник с калинка около/по него. Седя си на терасата и се любувах на моя, чудейки се как аджеба се случва това, освен ако не насиля някоя калинка или преди това не я умъртвя. Както си седя и изведнъж една калинка кацна върху часовника. Такива случайности се случват много рядко, както се сещате. Спечелих конкурса, защото калинката доброволно си бе кацнала и си седеше спокойно на часовника, а на другите кандидати им бяха размазани снимките. Спечелих конкурса и спечелих...молескин (сиреч шибано тефтерче) и ключодържател ?

 

Весела Коледа!!! Бъдете здрави!

1639324494270.thumb.jpg.e92ceee2d356efded21bf85e7e01735c.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да го пратят само... ;)

 

 

Иначе ей това съм загледал:

 

https://www.christopherward.com/sport-new/c63-sealander-automatic/C63-39ADA3-S00V0-B0.html

 

Чудех се навремето за белия вариант, но този е убийствен. 

Харесва ми повече от Sinn-a. 

Редактирано от Pijomir
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, Pijomir написа:

Харесва ми повече от Sinn-a

Купуваш това, което ти харесва най-много, разбира се! Тъпото е, че не могат да се видят на живо и да се сравнят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, niki написа:

@Pijomir Много долен номер. Гавриш се с болен човек. Направо се влюбих в този CW. 

Ще го пуснат средата на януари 2022... Лежи спокойно... ;)

Редактирано от Pijomir
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 22 часа, Pijomir написа:

Чудех се навремето за белия вариант, но този е убийствен

Ей сега влизам в ролята на Пижака от старите ленти...

 

Пижо като му се нарадваш ще го отнеса за 1100-1200 лв , ако не е много надран ;)

 

bTw , и аз го бях загледал този вариант и си го изкоментирахме със Стуцата преди 2-3 месеца.

 

Аз бях се засилил за тоя с черния цифер.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, digitalundgrd написа:

Ей сега влизам в ролята на Пижака от старите ленти...

 

Пижо като му се нарадваш ще го отнеса за 1100-1200 лв , ако не е много надран ;)

 

bTw , и аз го бях загледал този вариант и си го изкоментирахме със Стуцата преди 2-3 месеца.

 

Аз бях се засилил за тоя с черния цифер.

 

 

Лошото е, че след Брекзит ще трябва да плащаме и ДДС + мито... Та, ще отиде малко над 2к... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, Pijomir написа:

Лошото е, че след Брекзит ще трябва да плащаме и ДДС + мито... Та, ще отиде малко над 2к... 

Те си плащали  ДДС-то... Яко. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, digitalundgrd написа:

Тоест? Цената е тази, която е на сайта и само плащаш шипинга?

Не, транспортът също е платен. Струва колкото пише - 870 евро. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Christopher Ward е страшно добра бюджетна марка. И заради самия им продукт, и заради бизнес модела им (няма дилъри, продават директно, и то само онлайн, т.е. не поддържат магазини => няма какво да оскъпява часовниците) получаваш много часовник за малко пари

 

Преди 5-6 години имах Christopher Wаrd, страхотен беше. Нещо, което също трябва да се спомене, е, че обслужването на клиенти е на много високо ниво - отговарят бързо и персонализирано на всякакви въпроси. Безплатни доставки, връщане без въпроси до 60 дни, дълго пращаха с куриер на личния ми адрес тяхно списание (до голяма степен рекламно, но и с много интересни статии за часовниците като цяло), а все още получавам мейли с ваучери за отстъпки (обикновено за по 100 паунда)

 

Та... солиден brand. Покупка от тях ще е попадение в 10-ката. Ако търсех нещо до около 2k лева, Christopher Ward щеше да е топ опция.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, FCB4Life написа:

Christopher Ward е страшно добра бюджетна марка. И заради самия им продукт, и заради бизнес модела им (няма дилъри, продават директно, и то само онлайн, т.е. не поддържат магазини => няма какво да оскъпява часовниците) получаваш много часовник за малко пари

 

Преди 5-6 години имах Christopher Wаrd, страхотен беше. Нещо, което също трябва да се спомене, е, че обслужването на клиенти е на много високо ниво - отговарят бързо и персонализирано на всякакви въпроси. Безплатни доставки, връщане без въпроси до 60 дни, дълго пращаха с куриер на личния ми адрес тяхно списание (до голяма степен рекламно, но и с много интересни статии за часовниците като цяло), а все още получавам мейли с ваучери за отстъпки (обикновено за по 100 паунда)

 

Та... солиден brand. Покупка от тях ще е попадение в 10-ката. Ако търсех нещо до около 2k лева, Christopher Ward щеше да е топ опция.

Супер. 

Сега ако дадеш някой ваучер, директно поръчвам... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.