Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Airbag светлина на таблото


fatrat

Recommended Posts

Здравейте. Днес ми светна airbag светлината на таблото. Колата е ок2 преди фейслифта. От известно време ту светваше светлината за колана ту не светваше и сега съм раздвоен от къде може да е въпросната грешка. Всичко останало работи- клаксон, светлини , мигачи чистачки и т.н , буксата под лявата седалка е ок- на место е. Утре мисля да отворя и дясната и да погледна бушон №3, но ме съмнява да е от него. Имате ли други предположения как може да се оправи и после трябва ли на VAGCOM да я водя , за да се занули ? 
Мерси.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей Колега.Имах същия проблем.Включваше се лампата за ербег-а при влизане в по рязко в заваой.Първоначално четох за буксата под седалката но тя си беше наред.Няколко пъти чистих грешката но тя се появяваше след време отново.Закачих я на Ваг-Ком и там излезе сензор заден десен.Намира се като отвориш задната врата в пластмасовата лайстна на прага.Зелен на цвят.Изглеждаше всичко наред но след като го смених вече всичко е наред.Нов е към 200лв но се намира втора употреба.Най-добре я закачи на ваг-кома да видиш каква е грешката?Погледни и кабелите между вратата и купето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 20 часа, Speedster написа:

 

Ясно благодаря. Значи както винаги първата стъпка е ВАГКОМ после вече ще излезне. От известно време ми свети лампата за колана понякой път също и затова имам чувството че някъде някоя връзка под седалката се е разкачила въпроса е да видя къде. По принцип не ми пречи и ще си я карам така засега докато и дойде времето :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, fatrat написа:

Ясно благодаря. Значи както винаги първата стъпка е ВАГКОМ после вече ще излезне. От известно време ми свети лампата за колана понякой път също и затова имам чувството че някъде някоя връзка под седалката се е разкачила въпроса е да видя къде. По принцип не ми пречи и ще си я карам така засега докато и дойде времето :D

Аз имах същия проблем с колана първо.Има едни пъпчици в закопчалката на колана но благодарение на колегата Pepino премахнехме нотификацията софтуерно.

Колкото до ербега мене ме дразнеше пищенето при всяко палене както и жълтата лампа:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.