Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Климатикът не духа студено


vladko1

Recommended Posts

Здравейте климатикът не духа достатъчно студено зареден с фреон пак не е това което трябва да е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това си е детска болест на модела. Трябва да се види шайбата, която върти компресора. Изяждат се шлиците и след това само буксува.

Друг проблем може да е един датчик на компресора. Като го зареждаха с фреон гледаха ли дали прави нормално налягане? Духаше ли студено тогава?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой датчик? Да не този?

Това е клапан и доколкото знам, той прави проблема. При мен високото налягане е около 11 бара и не съм допълвал с фреон, мисля да го сменя и тогава да заредя с нов фреон. https://www.avtosklad.bg/клапан-за-компресор-за-skoda-octavia-ii-2004-2008

Редактирано от Zinoto
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.