Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Лентов кабел


Serg

Recommended Posts

Здравейте . Има едно малко въпросче към знаещите.  Взаимно заменяем ли е лентовият кабел на волана между Октавия 2 и Октавия FL. Че ми е прекъснат лентовият кабел на  - Ок FL-2010 г с темпонат е

.Ако има дори  някой излишен за продажба да  пише. Благодаря ви предварително .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко развитие по темата.

Лентовите кабели на О2 -О2FL са разрлични.

Какво доведе до смяна на кабела. Оказа се че нямам клаксон .Отворих ме корите на волана и се оказа че буксата на Airbag е извадена и на единият кабел са ВЪРЗАНИ дори не са запоени две съпротивления и Airbag не светеше.Лентов кабел втора употреба за 100 лв ,че нов е сума към 500 лв и сега всичко е наред .

 

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Май ще ми трябва такъв кабел и на мен. Някой да е попадал на старо наскоро някъде? За О2 1.9 105.кс , ако това има значение...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.