Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Шофиране на ударена кола.


Minkov

Recommended Posts

Здравейте,

Жулнахме си вратите с един колега на пътя, всички сме здрави.

И колата ми е здрава:  спирачки, управление, светлини - всичко е ОК, непокътнато.

Имам протокол за ПТП от КАТ.

Мога ли обаче да я управлявам в този лош външен вид. (Не се сетих да питам полицаите.)

Редактирано от Minkov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти,

 

Няма кой да те глоби :) Ако видиш какви ръжвиди боклуци се движат и си минават ГТП, значи нямаш проблем, че си с "лош външен вид". :) Карай си спокойно, докато я оправиш. Ако работят светлините, имаш номера, спирачките ти работят и т.н. - нямаш проблеми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-често могат да се заядат само при счупени светлини (мигачи , стопове , фарове) .. тенекийте в повечето случаи не ги вълнуват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се притеснявай. 

Баща ми кара вече около десетина години с огънат калник и доскоро беше без стъкло на мигача.

Нищо не е станало. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговорите, колеги.

Налага се и аз да покарам кола в лош вид, докато майсторите се върнат от отпуск, но вече ми е по-спокойно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.