Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Търся майстор / сервиз за ремонт


Ferdo

Recommended Posts

Здравейте,

 

Можете ли да препоръчате сервиз, където се предлагат и решения, различни от поръчване на нова част и подмяна. Не мога да си позволя всички разходи по автомобила ми за помняна на части - последно проблем с паленето евентуално заради дюза. Благодаря предварително. 

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това за коя държава и град се отнася? Нито профила е попълнен, нито в поста е споменато. Защото ако живееш в Добрич, а те пратим в сервиз в Сандански - отиде Киро на кирия

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не разбирам въпроса?! Търси се сервиз, в който рециклират части или? По принцип така работи света:

Диагностика -> нова част/и (оригинална/и или заместител/и) -> ремонт -> караш си колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, sauber написа:

Аз не разбирам въпроса?! Търси се сервиз, в който рециклират части или? По принцип така работи света:

Диагностика -> нова част/и (оригинална/и или заместител/и) -> ремонт -> караш си колата.

 

Точно... идеята на човека е да не ходи при някой "диагностик" тип - "я да сменим това и това, да видим, дали ще се оправи - мне, не е било това, дай да сменим и еди какво си още, вече съм сигурен, че ще е това", защото голям процент от "майсторите" така решават проблемите... :) И тук, вероятно, някой му е казал - "смени дюзите /пари за една "нова" кола/ и ще видим, дали ще се оправи" :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, shaft написа:

 И тук, вероятно, някой му е казал - "смени дюзите /пари за една "нова" кола/ и ще видим, дали ще се оправи

Нови дюзи струват 40 000 лева? Аз минавам на таксита.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Izolini написа:

Нови дюзи струват 40 000 лева? Аз минавам на таксита.

 

Една "нова" кола :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.