Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с изгорели газове


kirocom

Recommended Posts

Здравейте,

Имам проблем с изгорелите газове - от известно време, когато колата се движи в купето мирише много на изгорели газове.

Ккогато натисна копчето за въртене на въздуха в купето, нещата се оправят.

Дайте съвет моля.

Благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До @kirocom - Привет :) При специфично завихряне на вятър, може да влязат в купето отработени газове, но това са единични случаи, които Човек дори не запомня. Според мен нМоже има нещо повредено по изпускателната система. Може да е закачена по време на движение/паркиране и нещо да се е разместило, огънало, пукнало а може и да е ръждясало и заради това да има пробив. Най-лесно ще се види какво е, като се вдигне Автомобила на подемник и се направи визуален преглед. Където и да се прави прегледа, като се намери Проблема, искай да ТИ го покажат визуално, за ТВОЕ лично убеждение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се много, обратното било.

Когато се движи колата, всичко е наред. Когато се натисне копчето за въртене на въздуха в купето, тогава започва да мирише много.

Някаква идея?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не е никак нормално, вероятно имаш два отделни проблема: прегоряла гарнитура или пробив в генерацията, както и повредена клапа/клапи на въздуховодите. ама малко гадаем тук...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

трябва да я закараш на човек по ауспусите да огледа генерацията и меката връзка аз съм доволен от този сервиз 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.