Jump to content

skoda-club-nulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Простотията българска или тема за чесане на пръсти.


The Best Forman

Recommended Posts

Е това не беше ли запис на ГЕРБ? Не на ПП?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1.5k
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • PRR

    269

  • tuningmania

    190

  • The Best Forman

    178

  • Izolini

    160

Ице, иди малко на сянка. Ако си го чул, не разпознаваш ли гласовете.

Радостин Василев го направи, когато беше в ПП.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 20 часа, joro-120L написа:

Тия същите шарлатани орязаха правомощията на Президента, щото мислеха, че ще векуват на власт. Сега ходят да му се молят. Но, ще им сипе. Нагли и неподготвени, както винаги.

 

Че той вече започна да им сипва. Тъничко и по малко, с финез :)

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, Mishelle написа:

Че той вече започна да им сипва. Тъничко и по малко, с финез :)

Резидента на никой не сипва тъничко ;) От както е на тая позиция работи само в една посока - президентска република, като създава всички предпоставки за не работещ парламент. Не случайно "ТОЙ" назначи онова правителство, което беше с министър председател с двойно гражданство ;) Нищо в действията му не е случайно. Лошото е, че не малко хора се връзват на приказките му и, точно както с ИТН, както с царя и т.н., ще има "ама аз мислех, че ..., ама то какво стана?!?!?". 

Горното е лично мнение и не държа да се споделя от когото и да било. Всеки ма глава на раменете си и може да прецени дали съм прав или крив.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@PRR

Пепи, като цяло съм съгласен, с едно изключение - дреме му на зеления чорап за президентска република. Мандатите му свършват. Освен това както ПроститеПетковци промениха конституцията (щото очакваха, че всички хора в списъка за служебен премиер ще са техни, ама бате Геройско им го наби четвъртит) вече няма полза от служебни кабинети - служебния  кабинет ще е на ГЕРБ, парламент си има. Та да се върна на това, що му дреме на фуражката - виж го, че още от предишния мандат си търси партия, която да превземе - пробва се с ИмаТакиваНеможачи (не можа), пробва се с ПроститеПетковци (дори те не са толкова прости), сега се пробва да превземе  БесниСтрашниПенсии и да ги реанимира, което може и да му се получи, ако успее да обърне кака Кури.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам защо коментарите се насочиха към Президента. Хубав, лош, това е човекът с най-висок рейтинг. Друго си е да беше Роската Плевнелиев. Аз го включих, защото има особено отношение към ПП. А ПП бяха при него по чл.99, дето засегна Ицо. Да искат някакви отсрочки от 3 и повече месеца, а той ги чака да му представят кабинет. Между другото, няма Президент, провел толкова предсрочни избори.

Няма как да знаем откъде Радев ги изкопа тези харвардци в служебния му кабинет. По мое мнение са му спуснати "отгоре". Справка, записа и частта с посолствата. Той публично каза, че са го подвели, разочаровали и се разграничи от тях. Лично той първи ги нарече шарлатани. Даже при една от многобройните вече консултации при него с ПП, не си спомням коя, имаше ледена дистанция. Нито ги поздрави, нито се ръкува с тях.

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хехе, последната надежда на Корчо и Кокорчо за служебен премиер излетя от БНБ 🤣

https://vestnikstroitel.bg/news/321885_бнб-отстрани-андрей-гюров-като-подупр

 

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, Izolini написа:

ПроститеПетковци промениха конституцията (щото очакваха, че всички хора в списъка за служебен премиер ще са техни, ама бате Геройско им го наби четвъртит)

😂 +1

С 200та

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, joro-120L написа:

Не знам защо коментарите се насочиха към Президента. Хубав, лош, това е човекът с най-висок рейтинг. ....

Защото с появата си работи за изострянето на конфронтацията, разединение и рушене на малкото останала държава. Не случайно сме в такава дълбока политическа криза в момента. И, да припомня, кой и какви служебни правителства назначаваше и какво излиза от тях в момента.

 

А, конкретно за сегашната ситуация с ПП-ДБ ... то е пародия. Излиза Кирчо и "... кой не скача е червен". И, докато ДБ все пак имат някаква идея какво правят, то от ПП са тотал щета. И колкото по-бързо се разделят, толкова по-добре ... за ДБ. Но, ако останат заедно, ще последват съдбата на Атака и патриотите. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, PRR написа:

Защото с появата си работи за изострянето на конфронтацията, разединение и рушене на малкото останала държава. Не случайно сме в такава дълбока политическа криза в момента. И, да припомня, кой и какви служебни правителства назначаваше и какво излиза от тях в момента.

То щото от другите, редовни, правителства излиза нещо добро. 35г. хода ни е назад. Сещат се за хората в България само преди избори. Най-вече с обещания. След това, както обикновено - евроатлантизъм и украйна.

70% от хората не гласуват и не е виновен Радев за това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, joro-120L написа:

Сещат се за хората в България само преди избори. Най-вече с обещания.

Ъхъ....затварят половината София,предизборно да позамият улиците и не ми дават да си купя бира, оти требе на трезва глава да ходя да гласувам.... Е, да го е** - требе да съм кьоркьотук пиян за да отида - губат ме 😆

  • Одобрявам 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, Izolini написа:

Хехе, последната надежда на Корчо и Кокорчо за служебен премиер излетя от БНБ 🤣

Главчев неотдавна заяви, че ако няма други мераклии, е готов да продължи да е служебен премиер. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хората с опожарените къщи ще ги настанят ли в хотели на морето, безплатно, както укрите? 80 милиона от бюджета, тоест наши пари, отиват за зеления шмъркач! На тагарев да му закачат една водоноска и да ходи да гаси!

Сега гледах репортаж. Хората, възрастни, плачат. Всичко им е изгоряло. Скътани пари, зимнина...

Предвижда се да им дадат по 1 500 лв. помощ. Евала! В карловските села вече две години са на фургони след наводнението.

п.п. Чиститу! Урсулът е преизбран!

  • Несъгласие 1
  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.