Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

въпроси по новата версия на форума


joro_kem

Recommended Posts

До @shaft - Дай "Link", че нещо май са му променили външния вид и не мога да го позная и аз..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шегувате се :) Аз съм с Android 11  One UI 3.0 и Самсунг и си го имам :) Според мен тъпия Google Play го даунмоутва, за да им излиза тяхната глупава клавиатура... 

Ето го (търсете "Swype Keyboard", иначе се прави на луд)

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nuance.swype.dtc&hl=en&hl=en&gl=uk

 

Инсталира си се от там, а не помня от къде го бях купил, но ми се активира пълната версия с всички тъпотии, които разкарвам винаги :) Нито ползвам гласови простотии, нито нищо, чиста клавиатура с плъзгане. Учи се (самата тя) какво да пише, но става. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До @shaft - Няма шега.. Като натисна "Link"-а ми отваря автоматично "Play Store"-а но седи сив екран и нищо не става.

 

Коя от тези е?

Screenshot_20210218-221607_Google Play Store.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Странно, наистина не ти излиза... а при мен излиза. ? Мооже би, защото си го бях купил преди време. 

 

Дръпни си го от тук тогава:

https://androidapksfree.com/swype-keyboard-free/com-nuance-swype-dtc-india/

 

Знам ли... на всеки се показват различни тъпотии... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.