Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Skoda - сменя логото...


malkiq

Recommended Posts

Днес когато видях тази информация, бях сериозно шокран и скептичен...

141488417_874787833352664_5202772500634022443_n.jpg.b4cc37e71efb93451a19ca51d7cf4f6c.jpg

 

Вашето мнене какво е?!?!?!?!

 

  • Объркан съм 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А на мен на пиян китаец, който си е паднал върху шапката . При все че ми е безразлично дизайн на емблема. Даже ако може без такава най-добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баш на тия китайските купички, които са за някакви супички с ключодържател без смисъл отгоре.

 

ПП: Ааааа, даааа:

image.png.91e2d810863e02c427e6aebe28e4adfc.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, malkiq написа:

Днес когато видях тази информация, бях сериозно шокран и скептичен...

141488417_874787833352664_5202772500634022443_n.jpg.b4cc37e71efb93451a19ca51d7cf4f6c.jpg

 

Вашето мнене какво е?!?!?!?!

 

 

Че, това няма да стане!

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, malkiq написа:

Днес когато видях тази информация, бях сериозно шокран и скептичен...

141488417_874787833352664_5202772500634022443_n.jpg.b4cc37e71efb93451a19ca51d7cf4f6c.jpg

 

Вашето мнене какво е?!?!?!?!

 

Брат, това няма как да стане. Новото е все едно някой от България, София, кв. Орландовци с флекса го е дялкал :P

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трагедия... Това може да го създаде само криейтив мозъка на тежко веганизиран и напушен либерал.

  • Одобрявам 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, sauber написа:

Трагедия... Това може да го създаде само криейтив мозъка на тежко веганизиран и напушен либерал.

 

Дали не се е имунизирал за Кромид-19 първо? 

  • Объркан съм 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "ВСИЧКИ" - Аууу.. Не знам кой го предлага това за ново лого на "Skoda", но е меко казано много грозно. Да не дава Господ. Макар, че вече нищо не би ме очудило.. То и според идеологията на Европейския Съюз трябваше Хората свободно да се придвижват а това някой да ТЕ ограничи беше конспирация, но стана реалност. Ужас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не вярвам това "чудо" да загрози колите! То света се е побъркал и няма да е изключение някой да изтрещи (пример - "новото" лого на Сутиен), но чак толкова не вярвам. Не, надявам се :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, chavdarlk написа:

Fake news... Не намирам никаква информация по въпроса...

Започвам да мисля, че Малкия е препил с Кока-кола, сътворил е нещо на фотошоп и сега ни пробва

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Izolini написа:

Започвам да мисля, че Малкия е препил с Кока-кола, сътворил е нещо на фотошоп и сега ни пробва

Бавно стопляш. Виж ми горния коментар :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, Mishelle написа:

Бавно стопляш. Виж ми горния коментар :P

Реших, че само го бъзикаш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предвид факта, че старата емблема не ми харесва, за мен предложението за нова е като свеж полъх. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.