Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

индикация за къси светлини октавия 1 99г


skodafen

Recommended Posts

здравейте изчезна ми индикацията за къси светлини на таблото гледах клипчета,но не можах да разбера запоен диод ли е или е сменяма крушка на цокъл някой може ли да каже какво е ? евтуално да се подготвя с крушка преди да го сваля 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На ФЛ са диоди , преди не съм сигурен.

За всеки случай (ако има възможност) пробвайте с друг ключ за фарове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 свалих го оказа се,че на къси,дълги,халогенни е обикновенна крушка пише 1.1w 12v сменя се лесно прикачам снимка са се види какво представлява 

 

IMG_20210201_121039.jpg

IMG_20210201_121045.jpg

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изказвам благодарност към автора на темата. Моята такава (кака Шкода, mk I преди FL) не свети от няколко години, но нали съм мързелив, чак сега ще се надъхам да я сменя :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да се запят диоди. По-яко свети :)

Сега пак видях темата, иначе съм разглабял таблото и всичко с диоди се направи и друг цвят

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, zloQQ написа:

Може да се запят диоди. По-яко свети :)

Сега пак видях темата, иначе съм разглабял таблото и всичко с диоди се направи и друг цвят

И половината не светеше :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напротив - всичко си светеше сума ти време. После като изгоря една група диоди - не успях да намеря същите и за т'ва не светеше ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.