Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Recommended Posts

Публикувано

Здравейте, колеги.

Бих искал да оборудвам градската кола -става на 18 тази година, с блутут устройство.

Трябва да се ползва за хендсфри и за слушаме на музика.

Може ли да препоръчвате конкретен продукт, от който сте доволни? Или поне препоръки за какво да гледам.

Бюджет до 50лв.

Поздрави

Публикувано

Здравей, колега!

Имаш ли AUX в колата? Това разширява много диапазона на продуктите.

Публикувано

@Izoliniнищо няма, колега.

Постна работа. Колата е Нисан Микра, там топ екстрата е климатик.

И код за отключване на касетофона :D

Публикувано

Мисля че единствения ти вариант с този бюджет е нещо такова на примерната снимка. Другия вариант е автокасетофон с блутут.Car-cigarette-lighter-car-bluetooth-MP3-

Публикувано
преди 14 минути, Black_Fury написа:

....Другия вариант е автокасетофон с блутут.Car-cigarette-lighter-car-bluetooth-MP3-

Има доста варианти , цените започват от 150 .

Аз лично съм пробвал ТОВА .. има и някакви Санг , но колко са читави нямам идея.

Публикувано
преди 23 минути, SuperbBG написа:

@Izoliniнищо няма, колега.

Жалко, иначе стария ми блутут с AUX работи много добре като за 15 лева.

Значи уред като този, който @Black_Fury е показал, е твоето решение.

Публикувано

Благодаря на всички, поръчах ей този х*й. Ще дам отзив, когато пристигне.

 

20210210_230826.jpg

Публикувано

Това не е bluetooth, нито става за handsfree...
Дано свърши работа!

Публикувано

В Лидл от 28.02.2021

Screenshot_2021-02-11-07-06-28-739_de.sec.mobile.jpg

Публикувано
Преди 3 часа, joro_kem написа:

В Лидл от 28.02.2021

Screenshot_2021-02-11-07-06-28-739_de.sec.mobile.jpg

 

Поправка - от 18.02.2021 г. ;)

 

Публикувано

Благодаря, пусти ситни букви и едри рръсти :)

  • 2 седмици по-късно...
Публикувано
На 10.02.2021 г. at 23:10, SuperbBG написа:

Благодаря на всички, поръчах ей този х*й. Ще дам отзив, когато пристигне.

 

20210210_230826.jpg

Здравейте, колеги. Накратко мнение за покупката:

Горният трансмитер върши работа.

Нивото на звука при пусната музика през блутуут е малко по-ниско от тази на радиото, но се търпи.

Работи и прилично за разговори. 

Публикувано

Лидълското хендс фрий споменато по-горе в темата върши добра работа, закача се бързо към телефона, чува се добре и отсреща ме чуват добре и най-важното за мен е, че нямам слушалка на ухото :)

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.