Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Recommended Posts

Публикувано

Здравеите какви масла да сложа на халдекса -за едното е ясно там кадето е помпата -но на диференциала какво е -нормално за диференциал ли е ---

download.jpg

Публикувано

Да, трябва да е нормално за диференциал 75W 90  а ако не си взел за халдекс имам едно неотваряно.

Поздрави. 

IMG_20200912_175505.jpg

IMG_20200912_175446.jpg

Публикувано
Преди 4 часа, barakov написа:

цена..

Колкото дадеш

Публикувано

е сега дайте цена пак ще видим  

Публикувано
Преди 21 часа, barakov написа:

е сега дайте цена пак ще видим  

10 лв добре ли е? 

Публикувано

ок изпратете го на адрес- Габрово --централен офис Еконт -получател - Христо Бараков -тел. 0897245773 - благодаря ви

Публикувано
На 17.02.2021 г. at 19:12, barakov написа:

ок изпратете го на адрес- Габрово --централен офис Еконт -получател - Христо Бараков -тел. 0897245773 - благодаря ви

Сега го виждам, утре ще ви го пратя

Публикувано
Преди 15 часа, Andro73 написа:

Сега го виждам, утре ще ви го пратя

Изпратено

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.