Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Recommended Posts

Публикувано

Здравейте,

купих си нови чистачки Валео. Вчера пътувам 3 часа в дъжд не спряха да скърцат.

Вероятно единственото нещо което може да се направи по въпроса са нови чистачки. Ще съм ви благодарен за препоръки.

 

Публикувано

Вземи един молив 6В и натъркай хубаво гумата .. ще помогне за известно време.

Публикувано

Valeo съм ползвал но модела им беше Silencio XTRM и бях много доволен. Ползвах ги 3 г някъде.

Публикувано

А като пръснеш с препарата за миене на джама (сапун и малко химикали) - скърцат ли?

Публикувано

И аз имам същия (горчив) опит с Валео. След експерименти с различни марки засега съм най-доволен от гумените noname пера, които се предлагат в Джъмбо за някаква сума от порядъка на 2-3 лв комплекта. Перфектно пасват и лесно се монтират на класически чистачки Champion с метална рамка. Дълготрайността на тези пера е максимум година пряко сили, но за тази цена и това е много. А и няма скърцане и подскачане по стъклото от самото начало.

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.