Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Поредната Фабия 1


Recommended Posts

Представям ви поредната придобивка - Фабия 1, 2006г., фейслифт, 1.9 TDI 100 к.с.!

Закупена февруари, оправено каквото имаше да се оправя, основно обслужена, не е "НОВ ВНОС", от Еуратек е, един собственик, 122000 км. 

Първите снимки са преди да я взема, следващите от последните дни... 

снимка 2.jpg

снимка 1.jpg

снимка 3.jpg

20210417_104948.jpg

20210417_104834.jpg

20210417_104930.jpg

20210419_213912.jpg

20210508_111744.jpg

20210301_164204.jpg

  • Одобрявам 3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

красиви джанти, много отварят колата. задницата повдигана ли е с нещо? сестра ми има същата, но комби и отзад е доста по-ниска.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговарям на всички, няма тайни - взех я след едномесечни пазарлъци за 3000 лв.?

Джантите наистина са красиви и ги взех за конкретната кола, защото на първата ми RS-ка пак бях с такива и стоеше уникално!

А отзад си е напълно оригинална така, просто в багажника никога не е имало нещо по-тежко от сак с дрехи и резервни принадлежности...?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди около година я гледах, собственичката уж щеше да я продава, но после май се отказа, а цената беше над 5000 ако не греша. Аз я огледах само външно неофициално и не бях впечатлен като за тези пари, но ти добре си я спазарил. 

 

п.п И скоростния лост си сменил май. 

Редактирано от ghost_rider
  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита придобивка! Наистина голям късмет да вземеш такава кола от първи собственик и на малко километри. Супер изглежда на снимките. Много безаварийни километри пожелавам! :) 

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички, радвам се, че ви харесва, защото все по-рядко ще виждаме хубави екземпляри Фабиа 1... 

Значи освен лоста за скоростите, ето и какво друго съм сменил / направил - трилъчев кожен волан, оригиналното радио, предните колони, полиране фарове и цялостно пастиране, джантите с гумите, пълно обслужване/без ангренаж, защото е сменен на 100000км./, маншони на каретата, предни накладки, един накрайник, проверка и зареждане климатик, всички чистачки, модула за ел. стъклата и моторчето в шофьорската врата....  и май това е за сега... ? Сега се чудя кога да измия двигателя, че никога не е правено това. 

Реален разход извънградско / София-Хисаря-София/ - 5,8/100, като цялата магистрала с 140-150 ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Времето се затопля, така че можеш да го измиеш скоро, като внимаваш да не влиза вода там където не трябва и да имаш възможност да я оставиш отворена през деня да се напече и да се изпари водата. 

Разхода реален ли е или каквото ти показва на бордовия? Струва ми се леко завишен. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бордовия това показа, аз съм доволен, какво повече му трябва на човек ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 години по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.