Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Заден спойлер на октавия


Recommended Posts

Здравейте, как може да се захване спойлера за задния капак най стабилно но да не се налага да се дупчи самия капак. Някакъв силикон или нещо подобно? Октавия 2, спойлера е от ВРС

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има една камара моментни лепила, много здрави в по-големите строителни хипермаркети, но аз не бих се доверил, изключително е голямо съпротивлението  и не бих рискувал. Лично моя си го надупчих, щото, влезе ли в предното стъкло на някой и не ми се мисли за последствията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, skauta написа:

Има една камара моментни лепила, много здрави в по-големите строителни хипермаркети, но аз не бих се доверил, изключително е голямо съпротивлението  и не бих рискувал. Лично моя си го надупчих, щото, влезе ли в предното стъкло на някой и не ми се мисли за последствията.

Няма ли опасност след време да започне да раждясва капака след като е надупчен, особено там където се отича водата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То, като го надупчиш не значи да не сложиш силикон при монтажа или лепило, това е задължително. Така решаваш проблема с водата и гниенето.

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 22.05.2021 г. at 12:19, Кристиан написа:

Здравейте, как може да се захване спойлера за задния капак най стабилно но да не се налага да се дупчи самия капак. Някакъв силикон или нещо подобно? Октавия 2, спойлера е от ВРС

Вземи си капак със спойлер от vRS (комплект).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,търся си спойлер за заден капак на октавия 1,някой може ли да ме насочи от къде.Може и втора употреба.

Редактирано от Nasko_79
Допълване
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 16 часа, Stormbringer написа:

Вземи си капак със спойлер от vRS (комплект).

Вече съм го закупил спойлера и си чака да го монтира някой

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Izolini написа:

Това дали ще е от помощ?

 

Благодаря колега, доста подробна информация, ще ми е от полза

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И друг въпрос свързан с темата, някой знае ли от къде мога да се сдобия с тази добавка за спойлера? Не съм я срещал в български сайтове.

8a6262eeb5d279f0e1b926f296df1273.image.750x209.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.