Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Протектор за колан


Recommended Posts

Здравейте, знаете ли от къде в София мога да си закупя такъв протектор за колан. Може и да е без лого, важното е да е от ПЛАТ а НЕ от кожа.

Кола-е-знак-за-сигурност-за-колан.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам ТУК някакви SPARCO. Не съм много наясно как точно ще се закача да не пада и дали ще върши работа.

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На лепенка са всички, мисля че се казваше "велкро" лепенката, ама не съм сигурен

Благодарско

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, така се казва и така се слага. На полото имам такива с лого, но ги поръчвах от алито преди време. 

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намерих ги и в алито, ама не ми се чака два месеца....ще ги ползвам за друго и ми се иска да отида директно в магазина и да си ги взема, само че магазините които намирам работят или до 5 или до 6, а аз съм до 6....

Ще продължавам да издирвам магазин който да му хвана работното време

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Замислих се и за този вариянт с доставка до обекта на който бачкам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или просто ангажирай някой познат, който може да ти свърши тая работа. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такива щуротии ми бяха дали с едни калъфи за седалки - ако не съм ги изхвърлил ще ти ги подаря. Така и не ги сложих - едно, че се плъзгат по колана, а и на мен ми запарват и ме дразнят.

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Бях забравил....

Червени с надпис TypeR ?, още са си в калъфа - ако ги искаш твои са.

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.