Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Купуване на приложение от Гугъл плей?


The Best Forman

Recommended Posts

Сдобих се с полтъргайс - малко зелено човече , което прави бели по електроинсталацията , светка някакви лампи по таблото , гаси ми радиото и дисплея на таблото и всякакви други щуротий.

За да забърсвам сам поразийте му си взех някаква джаджа и три дни инсталирам приложения и тествам кое работи в комплекта - кола -телефон-джаджа и на края открих.

Проблема е , че телефона ми е на преклонна възраст и на 6(шест) месеца се налага ресет и от тук идва проблема.

Въпроса е при купуване на приложение от Гугъл плей това за винаги ли е или на всеки ресет трябва отново да си го купувам или веднъж заплатено , може да се ползва в пълната версия независимо от броя на преинсталациите или смяна на телефона?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Веднъж закупено е свързано към гугъл акаунта ти и може да го ползваш на безброй устройства, стита да са с този акаунт. Рисетите не го бъркат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда, ако е в същия акаунт, не правиш нов - андроидът си пази лицензите и си ги ползва/инсталира автоматично :) Много зависи как е направено приложението, разбира се. 

 

За кое приложение говориш ти? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, shaft написа:

 

За кое приложение говориш ти? 

OBD Mary е приложението.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свали си OBD 11 и го разгледай к'во-що предлага. Има и други приложения също. Ако имаш път - ела да видиш как е с него на моята кола. Медията е вързана по CAN и приложението директно на екрана показва доста глупости. И доста не ги отчита де, но предполагам, че т'ва е според самия автомобил.

А ако наистина ти се занимава, ето един линк - https://obdeleven.com/en/home/62-pro-pack-0758277987813.html

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гена, требе да вземеш хубав адаптор (или там, както се казва)! В склад66 мисля, че са читави. Тоя линк дето го пуснах, верно, че е дебеличко от към кинти, но пък е работещо безотказно решение.

От друга страна - що пък да не пробваш с Мери (Попинс)...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бре , аз не търся програмка , интересуваше ме дали след ресет на телефона ще се налага пак да си купувам програмата , защото прочетох в коментарите за някаква програма , че пак е искала лиценз след определен период.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този адаптор не става. По-точно този на Гената не става. Уж е за всичко по обд, е не успя да се свърже с моята Фабия. С бебока се свърза, но пак имаше ядове. С по-стар андроид е явно по-добре.

Велко, като се видим, аз искам да видя това приложение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След ресета няма да ти иска да плащаш отново. Има аппчета дето ги плащаш еднократно и такива дето има плащаш всяка година абонамент. Би трябвало да е упоменато някъде с "дребен шрифт" :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 9 часа, ID A написа:

Този адаптор не става. По-точно този на Гената не става. Уж е за всичко по обд, е не успя да се свърже с моята Фабия. С бебока се свърза, но пак имаше ядове. С по-стар андроид е явно по-добре.

Велко, като се видим, аз искам да видя това приложение.

Без да искам съм те подвел, Иво. Нямам OBD11, а Torque. И е директно на медията през CAN-a, но явно китаеца не е некво чудо неземно и си ползвам допълнителен адаптор. Самото приложение подържа/показва доста информация, но не по дифолт. Явно си зависи пак от някои модули, защото температура на маслото не успява да ми даде. Просто не я отчита. Иначе доста други глупости показва. @tuningmaniaМиро има яка джаджа, която директно на дисплея му изкарва безчет инфо.

Иначе, няма грижа като се видим да разцъкаш колата :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Развръзката - на опаковката на тез кутийки трябва да пишат "No indian's" .. след като Марто ми показа , че номера със сканиране на QR код работи , цял след обяд търсих скенер за моя пенсионер , сканирах , изтеглих предписаните приложения , малко игра с настройките на телефона и инсталирах предписаната версия на ToquePro (от 2018) , която си работи прекрасно с кутийката и нищо не иска да купувам :)

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.