Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Recommended Posts

Публикувано

Здравейте, опитвам се да влезна в менюто, за да добавя телефон в компютъра на Шкода Фабия 1.2, 86 к.с., 1197 см3, 2012, за да може да се приемат разговори през колата. Обаче, бутоните, които уж трябва да служат за влизане в менюто по никакъв начин не го активират, когато бъдат задържани. Само местят показателите, но не се активира меню. Някой има ли идея дали има някаква повреда или аз нещо не мога да влезна? В книжката на колата това е описания начин.

Публикувано

@Beroeпри мен бутоните са скрол на волана, който се "върти" за движение по менюто и се натиска надолу за влизане в желаното меню.

Успех

Публикувано
Преди 1 час, SuperbBG написа:

@Beroeпри мен бутоните са скрол на волана, който се "върти" за движение по менюто и се натиска надолу за влизане в желаното меню.

Успех

Това с натискането на бутона надолу е въобще да се отвори менюто или само за влизане в отделните менюта. Въпросът е, че въобще не мога да стигна до там да скролвам, защото не мога да стигна до главното меню.

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.