Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Индикатор за ниво на горивото


musaka

Recommended Posts

Само на мен ли индикатора за ниво на горивото е мега неточен? Онзи ден ми показваше 3 от 8 чертички и на бензиностанцията налях 39 литра (при 45л. резервоар). За какво ми е този индикатор? Аз по-добре да си помня на колко съм зареждал и това е. Баси аматьорската работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Това с резервата ли е? Защото в книжката пише 45. За да е точно показанието трябва да е поне 65литра, но пак би било по-добре, ако е 55.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се, моя грешка. Резервоара е 45 +5 литра резерва. Значи евентуално има нещо нередно със сондата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
На 3.07.2021 г. at 10:49, musaka написа:

И това е така още откакто съм я взел. :(

А, те още колко софтуерни бомби са заложили...

Приключихме с надеждните и работещи коли, напред към електронната игра, трудно изкарваща гаранцията.

?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Bucket написа:

А, те още колко софтуерни бомби са заложили...

Приключихме с надеждните и работещи коли, напред към електронната игра, трудно изкарваща гаранцията.

?

Все още се намират здрави двойки (Голф 2) ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 14.07.2021 г. at 17:52, The Best Forman написа:

Все още се намират здрави двойки (Голф 2) ?

На ръба съм да си взема няколко коли от тия времена и да си вадя по една през 3-4г., докато другите карат безполов плейстейшън, от рециклирани материали с шарени картинки вместо копчета и табло.

Не мога да стопирам прогреса, но това за мен е регрес...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Bucket написа:

....

Не мога да стопирам прогреса, но това за мен е регрес...

От към технология си е прогрес , но за задкормилното устройство си е регрес и то сериозен .

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 10 часа, The Best Forman написа:

От към технология си е прогрес , но за задкормилното устройство си е регрес и то сериозен .

 

Никакъв прогрес откъм технология не е. Ситроенът ми е модел 2004г. и няма нито една стрелка. Е, за тогава може и да е било прогрес, но сега...

По ми "мирише" на следното:

Да продадем скъпо на клиентите нещо, което за нас е без пари, докато са склонни да плащат допълнително пари за него.

Само след няколко години стрелковите табла ще станат екстра и за тях ще се доплаща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Говря  за асистентите наблъскани до тавана , а тези телевизори на мен лично ми харесват , но явно са по-евтини за производство.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.