Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Recommended Posts

Публикувано

Здравейте,някой може ли да ми препоръча добавка за LPG -газов инжекцион на BRC? Колата е Октавия-2 ,1.6 ,102к.с. ,2011г. До сега не съм ползвал а вече е на 150000км. и май има нужда от почистване! Благодаря на отзовалите се!

Публикувано

Добавката е смяна на горивен филтър на ГИ на 10 000 км. и поддръжка на дюзите (когато много се разцъкат се сменят О-пръстени) .. инак съм чел за някакви таблетки , които се слагат в пълначката преди зареждане , но колко са ефективни нямам идея.

П.П. Между другото в газта на Петрол би трябвало да има добавки.

 

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.