Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Поръчка от Autodoc


Recommended Posts

Здравейте, някой поръчвал ли е от аутодок?

Интересуваме за колко време пристига поръчката, мога ли да я проследявам, с кой доставчик идва.....

Поръчах едни неща, от както съм ги поръчал и платил седи- "поръчката се обработва в склада" (мисля че днес е трети ден).

Дали са надеждни като доставчик и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста пъти съм правил сравнение на цените, но не съм поръчвал. Скоро четох някъде, че някой си е поръчвал нещо и беше доволен от бързината, с която му е пристигнала поръчката, но повече подробности не знам. 

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поръчах си скоро един сензор. Дойде за 5-6 дни. Ползват DPD, демек ще ти го докарат Спиди.

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, токущо получих трак номера и фактурата и от там разбрах че е дпд /спиди гонзалес :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 22.07.2021 г. at 20:18, vladkant написа:

Здравейте, някой поръчвал ли е от аутодок?

Интересуваме за колко време пристига поръчката, мога ли да я проследявам, с кой доставчик идва.....

Поръчах едни неща, от както съм ги поръчал и платил седи- "поръчката се обработва в склада" (мисля че днес е трети ден).

Дали са надеждни като доставчик и т.н.

Точно седмица, съединител комплект и маховик, в БГ дойде със спийди. 

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 години по-късно...

Аз приключих с Аутодок. На 2ри Декември си пуснах поръчка за три филтъра. Още не съм ги получил. Ясно е, че е защото Спиди са кретени, но:
1. Аз не съм избирал с кой спедитор да работят

2. От съпорта им...нямаше никакъв съпорт. Исках да си обслужва колата по празниците. И ще го направя, но с филтри от друго място. Тези когато дойдат някой ден, ще им ги върна, ще си взема парите и ще си изтрия акаунта :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То и при мен пратката след 5 дни беше влезнала в България. Ама от тогава до сега... Спиди връщат бланкетна информация, в общи линии ги боли гъ*а. Аутодок - по същият начин. Което ме и нервира. Щото утре ще викна чарколяци за 2000 лв. и като стане същото, кво прайм...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За спиди съм съгласен, в последно време се излагат доста яко. Тогавашната пратка пристигна за около 10 дни, сега съм сложил няколко неща в кошницата и чакам дядо Мраз да я грабне ? 

Ще споделя как е била доставката

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам поръчка оттях, даже ми върнаха по сметката ДДС след контакт със съпорта им и след като предоставих данни на фирма в БГ! Да, дойдоха на 3 доставки в рамките на 3 дни и общо време около 2 седмици! Бях поръчал комплект предни и задни дискове и накладки! Ако изключим неудобството, че 2 от 3 те доставки бяха до адрес, а 3 тата до офис всичко е супер! Цената беше топ, вече 15к км ги ползвам и съм повече от доволен! Тук същите струваха х3 като пари, но хванах промоция в аутодок! 
важно е да си доплатиш за застраховка към поръчката - включва безплатно връщане при грешна стока и ако е специфична частта доплащане за физическа проверка за съптветствие! Поръчвай смело, нещата са им по високо качество от тези продавани на нашия пазар! 

  • Благодаря 1
  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За цените го дабелязах. Прибрах в кошницата капак на клапаните, тук в Бг под 350 лева не го намирам, в аутодока го намерих на цени от 80 до 200 евро. Този който запазих е феби за 140 евро заедно с гарнитурата и маркучето за картерните газове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, vladkant написа:

За цените го дабелязах. Прибрах в кошницата капак на клапаните, тук в Бг под 350 лева не го намирам, в аутодока го намерих на цени от 80 до 200 евро. Този който запазих е феби за 140 евро заедно с гарнитурата и маркучето за картерните газове

Свържи се в чат с тях и исках фактура! Ще ти върнат ДДС!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, vladkant написа:

@b3lq7a като нямам фирма- става ли ?

 Харесай си някоя в нета, обратна проверка не правят ;)!

Редактирано от b3lq7a
  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Докарах го до тук. След като ми обясниха, че парите ще ми върнат, когато получели пратката обратно. Пратката не е била в мое притежание и за миг. Спиди продължават да не знаят къде е. Демек ако им следвам "политиката", ще ми възстановят парите, ама някой ден...

Screenshot_20231226_115543_Samsung Internet.jpg

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Аз чаках така една пратка от UK. Бре напусна UK  на 17.11.2023, ни вест ни кост от нея. Някъде след 10тина дена се промени статуса, че е получена в БГ Пощи. Едвам на 1.12.2023 се появи и на сайта на БГ Пощи. Викам си айде. Да, ама не, стоя една седмица без промяна и се появи нов статус, отклонена за митническа проверка. Още няколко дни, недостатъчна информация в товарителницата. Оттам да ми пратят смс да дам допълнителни документи + митническо представителство за пощите, едни 15 лв и си я получих.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като им написах, че искам да ми изтрият акаунта и всички мои данни, които съхраняват, с мен се свърза някаква нова мома от съпорта. Каза, че пълната сума ми е възстановена, дават ми купон за 25Е и се надяват да им остана клиент.

Това вече е адекватно обслужване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Капака на клапаните ще го плащам януари, че сега дядо Мраз е на първо четене ?

Ще пиша как се развиват нещата с поръчката

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 20 часа, ID A написа:

 Аз чаках така една пратка от UK. Бре напусна UK  на 17.11.2023, ни вест ни кост от нея. Някъде след 10тина дена се промени статуса, че е получена в БГ Пощи. Едвам на 1.12.2023 се появи и на сайта на БГ Пощи. Викам си айде. Да, ама не, стоя една седмица без промяна и се появи нов статус, отклонена за митническа проверка. Още няколко дни, недостатъчна информация в товарителницата. Оттам да ми пратят смс да дам допълнителни документи + митническо представителство за пощите, едни 15 лв и си я получих.

AUTODOC са от Европа и пращат само с DPD! Темата не е зa покупки от алиекспес! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.