Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Шкода Октавия 2021 1,5 tsi DSG


Перо

Recommended Posts

Имам намерение да си кипя Шкода Октавия 1,5 tsi 2021 с автоматична скоросна кутия. Има ли някой от форума който има вече такава и какво му е впечатлението от колата. А и друго къде мога да направя тест Драйф. Благодаря ви 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, Перо написа:

Имам намерение да си кипя Шкода Октавия 1,5 tsi 2021 с автоматична скоросна кутия. Има ли някой от форума който има вече такава и какво му е впечатлението от колата. А и друго къде мога да направя тест Драйф. Благодаря ви 

 

Привет, точно такав Октавия, не знам колко човека от клуба имат, но с тези двигател и скоростна кутия има доста автомобили. Двигателят е пъргав, кутията сменя бързо и адекватно.

Иначе, "Драйф" можете да правите навсякъде, а "ДрайВ" може да заявите във всяко представителство на ЕураТек !

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брат ми има такава служебна. От чисто любопитство я карах точно два пъти (градско и извънградско). Да - пъргава е, усеща се динамиката на мотора, но смятам, че с ръчна кутия ще е по-добре. Харесва ми мотора, определено. До сега вече към 70-80к км няма нищо фрапиращо.

Моля мнението ми относно кутията да не се взема като определящо, защото съм заклет НЕпочитател на автомата. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карал съм 1,4 tsi на О3 преди фейса, пак автомат. Двигателя си е супер, развърта се страхотно.

 

@Алекси Георгиев, лечението на тези ХаФтомати е пера на волана. Не са толкова скъпи при поръчка на нов автомобил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.