Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

SKODA OCTAVIA COMBI RS 2.0 TDI


Атанас Цонев Стоянов

Recommended Posts

Добър ден, благодаря за приема! 

Искам да сменям колата, и съм се ориентирал към Skoda Octavia Combi RS TDI 2.0 184 HP. 2018  година. 

Можели за мнения за тази модел! 

Благодаря!!

Screenshot_20211022_171448_com.autoscout24.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали трябва да се взима под внимание водната помпа и тук. При 150 коньовите дизели се сменя, защото протича. Ако колата е минала обслужване със смяна на ангренажен комплект и водна помпа, би трябвало всичко да е ОК. Все пак, една диагностика (да си каже, какво-що, но и някой да ми е да прочете данните де!) и пълната история от дилъра е супер да имаш преди да платиш автомобила.

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не занам ама за ползвана кола цената и е почти, като за нова за тези пари трябва да е отлична отвсякъде трябва да проверите всеки детайл за евентуални удари или пребоядисвано 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, zloQQ написа:

Не знам дали трябва да се взима под внимание водната помпа и тук. При 150 коньовите дизели се сменя, защото протича. Ако колата е минала обслужване със смяна на ангренажен комплект и водна помпа, би трябвало всичко да е ОК. Все пак, една диагностика (да си каже, какво-що, но и някой да ми е да прочете данните де!) и пълната история от дилъра е супер да имаш преди да платиш автомобила.

Успех!

Гледам, че в гаража вие имате RS, доволен ли сте? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Атанас Цонев Стоянов написа:

Гледам, че в гаража вие имате RS, доволен ли сте? 

Моята е О2 фейслифт. Тази, която гледате Вие е О3. Не си спомням да съм чел за проблеми при колата към която сте се насочил. Просто, очите на 4 при огледите, за да вземете читав автомобил. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обърни внимание и на тази тема:

 

Като цяло за мен колата е супер.Доста добре върви с добър разход.Единствено не знам дали не е ниска за нашите ширина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.