Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

DSG-включва от задна към начална скорост със закъсненение. Моля за коментари.


Levcho

Recommended Posts

Приятели я дайте коментар защо DSG-то включва понякога със закъснение от задна към 1-ва. (междинно натискам спирачката здраво, както е нужно)

Наскоро започна да ми се случва, от задна включвам към D и натискам газта, колата не върви-не е на скорост, след като натисна само за кратко спирачката и пак давам газ, колата потегля.

Возилото е дизел 2013 е на 38к. На профилактика 17к километра пише че е сменено маслото на DSG-то, не знам дали наистина е така.

Преди да отида в сервиса искам да имам коментари. Дали ще е от полза да се смени маслото?

Благодаря предварително.

 

Има доста теми за ДСГ но не знам как да потърся за да улуча дали има подобни оплаквания при други колеги.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пише и сменено са две различни неща .. поне така съм чувал за официалните сервизи ?

Сега сериозно - ДСГ -то има филтър и ако не е сменян , все едно нищо не са направили .. аз лично бих се обърнал към Пепино за диагностика и ремонт на такива часовникарски кутии.

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Де да бях в Б-я че вече бях посетил Пепино за профилактика.

Сега събирам мнения пофоруми и от познати че като отида при някой майстор да си имам понятие и да знам какво да очаквам да ми кажат.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.