Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Движение на стрелките на километража и оборотомера при даване на контакт.


stanimak

Recommended Posts

Здравейте, забелязах, че при подаване на контакт понякога стрелките на километража и оборотомера правят движение от 0 до края на показанията, а друг път не мърдат. Въпросът ми е това индикация за някакъв проблем ли е? Колата е Октавия 3, 2015г., 2,0, дизел, 150 к., ръчка.    

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До @stanimak - Това се води екстра. Поне на мен не ми е известно тази функция да може да се ползва и за индикация на Проблем. Между другото, това беше едно от първите неща, които спрях при мен на "Superb"-а, заедно със "Start/Stop"-Системата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Странното е, че "понякога стрелките на километража и оборотомера правят движение от 0 до края на показанията, а друг път не мърдат".

Би трябвало или да го правят всеки път или  изобщо да не го правят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До @baijoro - Имаше нещо, че при Автомобили, където трябва да се вкара ключа в таблото и да се завърти за да се стартира Двигателя (тоест, без "Kessy"), трябва да мине някакво зададено време (предполагам в Милисекунди) между трите позиции на патронника - "0", Контакт и Стартер. Нека Пробва Колегата @stanimak по-бавно да върти ключа (ако е с ключ, де).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.