Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Протекла тандем помпа и претрисане между 1200-1500 оборота


ЖивкоИванов

Recommended Posts

Здравейте колеги,от скоро имам О2 1.9 105 ,2010г. Вече е установено,че тандем помпата тече , обаче имам и едно претрисане между 1200-1500 оборота усеща се на всички предавки без 1ва , и най много на 3та предимно по на нагорнище много прилича на недостиг на гориво. Има ли вариант да се дължи на протеклата помпа или е някоя дюза. Както казах от скоро има колата с тези проблеми я взех и не знам дали са се появили по едно и също време. Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има вариант и да е от помпата ако не прови добро налягане,но има вероятност да е от дюзи какви са показанята им ? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Диагностика не съм правил още ,в сервиза в който ходя ми казаха ,че ще могат след 10 януари понеже са претрупани с работа. Исках мнение на колега който е имал същия проблем или знае за какво става въпрос. Като цяло мнението на колегите и монтьорите който съм питал е ,че на точно този мотор дюзите не се развалят но знае ли човек. Благодаря за отговорите, и ще чакам диагностика какво ще покаже. Весело посрещане на новата година и нека бъде здрава и успешна за всички.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.