Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Кардан Октавия 3


stratiev auto

Recommended Posts

Здравейте колеги,имам следния проблем с кардана на Октавия 3.При удар в задната част на колата кардана до висящия лагер се разпада,вътре в тръбата на сачми и сепаратор.Въпросът ми е някой дали е зглобявал такъв кардан или знае фирма която се занимава с рециклиране на кардани?  Благодаря за вниманието предварително! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ползвал съм услугите на този сервиз (за кардани на товарни ППС и машини), доволен съм: https://kardan-express.com/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За София съм ползвал Евро Ван, намира се на края на Ломско шосе преди околовръстното. 

Други, които съм ползвал са Жизет - в улицата, която води от Цариградско шосе към Окръжна болница в дясно се намира. 

Препоръки не се ангажирам да давам, всеки може да има различно впечатление и мнение за тези сервизи, но предвид състоянието в което са били карданите (и веднъж кормилна колона ако не греша), а и доста рейки, мога да кажа че са се справяли доста добре. 

Редактирано от ghost_rider
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.