Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Здравейте


stef1970s

Recommended Posts

Имам шкода фелиция карбуратор 1 .3 мотор искам да питам дали двигателя и скороната кутия на фаворита стават на фелицията да се прехвърлят дали ще станат на стойките намерил съм изгодно един фаворит на малко километри и се двуомя дали да го взема не знам ще пасне ли двигателя на фелицията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако говорим да се постави двигател от Фаворит на Фелиция - няма проблем фланеца на скоростите е 1:1 , но ако искаш да сложиш скорости от Фаворит на Фелиция - има доста разлики в окачването и в някои отвори за шпилки/болтове в самия корпус , както и в тампоните.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоростната кутия също става , но има два отвора , които трябва да разшириш от ф8 на 10 , където се хваща долния тампон и да сложиш задния капак от фелициевата кутия .. мисля , че след '96 са с различни тампони на левия рог.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.