Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Skoda Octavia vRS 2.0 tdi 170h.p


kakamoto

Recommended Posts

Здравейте, бихте ли ми дали мнение за последващата обява. Нов съм към Шкода и не съм много запознат с нещата. Благодаря предварително.

https://www.cars.bg/offer/62018fb7a9d31148fd0467f2

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

 

Може да поразгледаш форума с търсачката, има доста информация, като започнеш с двигателите примерно:

 

Описанието звучи добре но... моята като я взех също всичко беше идеално, като в последвалите две години сменях разпределителен вал, вътрешни карета, съединител и маховик. Около 200-230 хил км, това са нормални неща за смяна които никак не са евтини.

 

Като цяло колата е удобна, аз съм с 2ка дизел, динамиката ми е достатъчна, голям багажник и добър разход на гориво.

Недостатъци за мен - дизела не ми е любимото гориво, но в тези години нямат читав бензин общо взето, малко дървено вози като е празна колата.

 

Вече са на години, така че провери добре с човек който разбира или читав сервиз.

 

Успех.

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В допълнение на колегата, мога да драсна и аз 2 реда. Салона си има дефекта от тези години! Дупка от лакътя на шофера. Огледай всички шевове по седалките и ги натисни - може да са разцепени, но докато не ги натиснеш - не се вижда.

Германските коли са леш отдолу - задължително я огледай хубаво.

Отделно, 9К ми е много за първата генерация на О2, но т'ва е друга тема.

Успех!

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеци по-късно...

Здравейте, 

нова съм във форума и за да не спамя допълнително с нова тема пиша тук. 

По-принцип към момента карам Мондео МК3, но повечето имали досег с този автомобил ще разберат защо искам да го сменя. 

Насочила съм се към тази Шкода: https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11658759510916738 

днес ще ходим да я огледаме, но ще се радвам да дадете съвети на какво да наблегна. За мен парите не са малко, а ми е нужен надежден семеен автомобил. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.