Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Подложки за повдигане на задни пружини


vladko1

Recommended Posts

Здравейте, някой повдигал ли е задница на октавия 2 комби и дали с тези подложки стават? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Pepino changed the title to Подложки за повдигане на задни пружини
  • 2 месеци по-късно...
На 16.02.2022 г. at 14:56, vladko1 написа:

Здравейте, някой повдигал ли е задница на октавия 2 комби и дали с тези подложки стават? 

Здравей колега, аз ходих скоро при майстор да ми смени тампони на задните носачи заедно с болтовете за реглаж и понеже сме приятелчета с маестрото, коментитахме че Шкодичката е доста висока с пакета за лошите пътища и той ми каза че има такива гумени подложки с цел повдигане на автомобила, като подложките са вземени за пасат 4 комби но на мен ми паснаха идеално, имат на долният край някакви разделения или по скоро клетки, не са плътни като оригиналните и като височина преценена на око, са не повече от 2-3см. Колата стана с една идея  по висока задница, минах на другия ден на реглаж и на фаровете и заради въпросните клетки или камери които имат на долният край ми се струва че вози малко по меко но може и да си въобразявам, запазих си за всеки случай оригиналните понеже не знаех какъв ще е резултата от упражнението но за сега съм доволен. Пускам снимка да добиеш представа как изглеждат и майстора ми каза че ги е взел от магазин за авточасти, мисля че спомена Елиткар

Screenshot_20220425-012117_Chrome.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...
На 25.04.2022 г. at 1:32, Mecho1991 написа:

Здравей колега, аз ходих скоро при майстор да ми смени тампони на задните носачи заедно с болтовете за реглаж и понеже сме приятелчета с маестрото, коментитахме че Шкодичката е доста висока с пакета за лошите пътища и той ми каза че има такива гумени подложки с цел повдигане на автомобила, като подложките са вземени за пасат 4 комби но на мен ми паснаха идеално, имат на долният край някакви разделения или по скоро клетки, не са плътни като оригиналните и като височина преценена на око, са не повече от 2-3см. Колата стана с една идея  по висока задница, минах на другия ден на реглаж и на фаровете и заради въпросните клетки или камери които имат на долният край ми се струва че вози малко по меко но може и да си въобразявам, запазих си за всеки случай оригиналните понеже не знаех какъв ще е резултата от упражнението но за сега съм доволен. Пускам снимка да добиеш представа как изглеждат и майстора ми каза че ги е взел от магазин за авточасти, мисля че спомена Елиткар

Screenshot_20220425-012117_Chrome.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам на снимката че и 3 танпона са различни кой от 3 е твоя по точно на октавия 2 моята е комби колега дасе уточня

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 13.05.2022 г. at 10:21, Mecho1991 написа:

Старите се махат и се слагат от долу под прожината

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 8 часа, vladko1 написа:

 

Колега, снимката е примерна и моят прилича на 1вия от снимката но не съм сигурен, най добре ходи и питай в някой магазин за авточасти!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че са около 2см, ето снимка да придобиеш представа колега колко се вдига като височина, става колкото Дачия Дъстер

20220417_141831.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен нещата станаха много бързо и не съм имал време да мисля други варианти, просто като отидох за реглажа на колата и трябваше да се смени някакъв тампон на задницата и майстора огледа пружината и каза че има въпросните подложки нови и ми предложи варианта, та за това се получиха бързо нещата ? но въпреки това си запазих старите за всеки случай, може да си търсиш и пружини от Scout 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.