Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

дясната част на кората под челното стъкло за октавия 1


joro_kem

Recommended Posts

привет, пичове! ударих на камък в търсенето на една кора за октавия 1 - дясната част под челното стъкло, над филтъра за купето. оригиналният номер е 1U1819416E. от Еуратек казват, че не могат да я доставят - от май 2021г. била спряна от производство (имат само лява, но моята е здрава). проверих и в Елиткар и А1 - същата работа. накой с идея къде да търся?

кора-филтър.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен морга...

Другото, което е...май две отделни кори бяха на О1 преди фейса. На фейслифта мисля, че кората е една. В краен случай, ако съм прав де, ще трябва да сложиш цяла кора от фейса. Пак казвам, така мисля. Но не съм 100% сигурен. Ви дал съм цяла кора на фейслифта О1 - за т'ва си мисля така. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 са корите. Може да ти се е сторила като една или да е някакво афтърмаркет изпълнение, но не ми се вярва. За съжаление по моргите повечето са изгорели и счупени, все пак са на 15+ години, а и алчните търговци, искат пари като за нова оригинална част, че понякога и повече, като знаят, че трудно се намират такива неща. 

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.