Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

1.9 TDI пали и гасне


EMIL H

Recommended Posts

Здравеите.Отскоро моята приятелка Октавия 1.9 с код на мотора BLS пали и гасне  после запалването е с много въртене.Нещата които направих са смених горивен филтър и имаше лек теч от тандем помпата направих.Проблема остава.Чува се помпата отзад горивото добро винаги слагам добавка ако може да се вярва на тях.Ако някои е минал по този път моля за информация.Благодаря

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колега. Този филм при мен приключи преди 2-3 дни. Идентична кола, но с ръчни скорости. След като 2 седмици я карах при няколко ''рабирачи'', които се опитваха да ме накарат да сменям какво ли не. Дюзите на диагностиката излизаха супер 0.02, но се оказа повреда, а не запушване.  Една дюзичка втора ръка за 150лв и колата е като нова.

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 5.03.2022 г. at 10:45, Parisatis написа:

Здрасти колега. Този филм при мен приключи преди 2-3 дни. Идентична кола, но с ръчни скорости. След като 2 седмици я карах при няколко ''рабирачи'', които се опитваха да ме накарат да сменям какво ли не. Дюзите на диагностиката излизаха супер 0.02, но се оказа повреда, а не запушване.  Една дюзичка втора ръка за 150лв и колата е като нова.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В читав сервиз, с доказани специалисти по дизелите. Предполагам има колеги, които биха препоръчали такъв сервиз за Пловдив.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Parisatis написа:

В читав сервиз, с доказани специалисти по дизелите. Предполагам има колеги, които биха препоръчали такъв сервиз за Пловдив.

благодаря.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 6.03.2022 г. at 14:49, joro-120L написа:

Здравей @EMIL H,

 

Провери в този сервиз:

 

Благодаря че ме подсети.Ходил съм там, супер професионалисти.

 

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Здравеите.Малко късно но реших да пиша по темата която сам пуснах.преди месец свалихме дюзите и се смениха дихтунгите и Опръстените.Пали си перфектно без проблем и не гасне.Бл

агодаря и ако съм дал насока на някои ще се радвам.Безавариина новата 2024г

  • Благодаря 3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.