Jump to content

skoda-club-nulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Монтиране на преден парктроник


mitrenko

Recommended Posts

Здравейте колеги, на скоро се сдобих с octavia 2017 и искам да си монтирам преден парктроник в допълнение към вече задния и евентуално задна камера. Попитах в ЕТ каква ще е цената за това преживявяне (тъй като е гаранционна колата все още), но те казаха, че не било възможно след като не е била фабрично с тези екстри (нямало място?) което според мен не отговаря на истината. Въпроса ми е това наистина ли е така и евентуално ако не е, как да процедирам т.е ако приемем, че мога от някоя автоморга да се сдобия с "оригинални" модул, датчици и там всички части от които има нужда, къде ще могат да ми ги сложат, свържат и всичко.  Държа да е като фабричното - вързано към инфотейнмънт-а, а не да е отделен (било то на огледалото за задно виждане или другаде)

 

ПП: освен от автоморга евентуално от къде мога да се сдобия с оригинални части.

SFt-nUYM.jpeg

2c_VEinU.jpeg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От Еуратек евентуално. Отиди във Флийт сервиз, ул.Неделчо Бончев 8. 0877 133 099 Боби и се консултирай за парктроника. 

За задната камера не е проблем. За нея аз съм насреща. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, JORDITO написа:

От Еуратек евентуално. Отиди във Флийт сервиз, ул.Неделчо Бончев 8. 0877 133 099 Боби и се консултирай за парктроника. 

За задната камера не е проблем. За нея аз съм насреща. 

Мерси, ще се консултирам тези дни с него и ще видим как ще процедираме нататък.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.